Публікації
Показано дописи з липень, 2022
ЦУПЖ "Мультфільм про вибухонебезпечні знахідки"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Пізнавальна діяльність.Бесіда "Треба так багато знати,як ідеш у ліс гуляти!".Дидактична гра "Я та незнайомець".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про небезпечні знахідки на прогулянці та правила поведінки з ними.Закріпити знання про поводження із незнайомими людьми,небезпеку від спілкування з ними.Розвивати увагу, мислення, пам'ять,мовлення Виховувати обережність під час прогулянки. Матеріал:незнайомець на авто,дидактична гра "Я та незнайомець",зображення небезпечних знахідок. Хід заняття 1.Сюрпризний момент: приїзд Незнайомця на авто 2.Дидактична гра "Я та назнайомець" 3.Перегляд відео "Небезпечні знахідки під час прогулянки у лісі" 4.Закріплення правил поведінки на прогулянці 5.Підсумок заняття
Пізнавальна діяльність .Бесіда "Чарівні фантики та їх перетворення"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про фантики,можливість їх використати для створення іграшки, прикраси,елементів декору.Розвивати уяву, мислення, пам'ять.Виховувати креативність Матеріал:фантики ,ножиці,клей,пензлик,ниточки,резинки Хід заняття 1.Психогімнастика "Я-художник-декоратор" 2.Сюрпризний момент-поява коробки з фантиками 3.Бесіда "Чарівні перетворення фантиків" 4.Розгляд ілюстрацій "Що можна зробити з фантиків ?" 5.Творча майстерня +фотосесія з виробами з фантиків
Заняття-тренінг "Рано-вранці прокидайся і одразу посміхайся !"Дидактична гра "Покажи настрій "
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Розширити знання дітей про настрій, який він буває, що впливає на настрій,як можна його покращити.Розвивати мислення,увагу,пам'ять.Виховувати емоційність, позитивне ставлення до інших. Матеріал :зображення різних видів настрою,дидактична гра "Покажи настрій",аркуш паперу,фломастери Хід заняття 1.Психогімнастика "Я у гарному настрої" 2.Бесіда "Яким буває настрій?" 3.Розгляд зображень різних видів настрою ,їх причин 4.Артерапія "Зробимо свій страх -другом !"(малювання з арттерапевтичним ефектом) 5.Гра -етюд "У країні Гарного Настрою" 6.Підсумок заняття Я
Консультація для батьків "Вчимо дітей безпечної поведінки власним прикладом"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Перегляд коміксу "Мінна безпека не без Пека"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Фізкультура .Рухлива гра "Пройдись ,як..."
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Хвилинка безпеки "Сирена -моя помічниця"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Конструювання "Нова іграшка-антистрес"(з покидькового матеріалу)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Хвилинка безпеки .Корисні підказки "Безпечний двір"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Пізнавальна діяльність .Бесіда "Якщо іграшка зломалась....Читання віршів із серії "Іграшки" А Барто
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про іграшки, їх значення у житті діток, проблеми,які виникають у користуванні іграшками.Зацікавити діток художніми творами про іграшки.Викликати бажання розповідати про свої улюблені іграшки,а у разі поломки-давати їм друге життя, ремонтувати.Розвивати мовлення,увагу,пам'ять,словник.Виховувати любов до іграшок. Матеріал:вірші А.Барто із серії "Іграшки",іграшки ,ілюстрації "Якщо іграшка зломалась...",відео "Як народжується іграшка" Хід заняття 1.Психогімнастика"Я купляю іграшку!" 2.Читання віршів із серії "Іграшки" А Барто 3.Розповіді дітей про свої улюблені іграшки 4.Розгляд ілюстрацій "Якщо іграшка зломалась..",обговорення ситуацій ,їх вирішення 5.Перегляд відео "Як народжується іграшка" 6.Фотосесія із улюбленими іграшками
ПДД "Дослід з паперовою квіткою"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Бесіда "Правила безпеки на дорозі"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Закріпити знання дітей про правила безпеки на дорозі, друга Світлофора,правила переходу вулиці.Розвивати увагу, пам'ять,словник,мовлення Виховувати обережність,безпечність . Матеріал:лялька Ляля,відео"Правила безпеки на дорозі",дидактична гра"Світлофор" Хід бесіди 1.Сюрпризний момент-поява ляльки Лялі 2.Дидактична гра "Світлофор" 3.Перегляд відео"Правила безпеки на дорозі" 4.Бесіда про небезпечні ситуації
Пізнавальна діяльність. Дидактична гра "Слова-рими"+ нетрадиційне малювання "Чарівний метелик"(монотипія)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Викликати інтерес у дітей до римування слів.Вправляти у добиранні Слова-рими у ході гри.Познайомити з нетрадиційним способом малювання -монотипія.Розвивати уяву, мислення, окомір.Виховувати кмітливість,креативність. Матеріал:дидактична гра "Слова-рими",метелики,пензлик,вода,фарби,аркуш паперу,зображення сонця. Хід заняття 1.Психогімнастика "Метелик та сонечко" 2.Дидактична гра "Слова -рими" 3.Показ вихователем прийомів малювання методом монотипія 4.Самостійне виконання дітьми роботи 5.Творча гра"Метелика намалюй,з ним пофантазуй і поримуй..." 6.Підсумок заняття
Декоративна аплікація "Веселі вишеньки".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Викликати у дітей бажання створити аплікацію.Закріпити знання про корисність вишень для здоров'я,страви,які з них готують.Удосконалювати вміння дітей вирізати предмети округлої та продовгуватої форми .Розвивати увагу, мислення, пам'ять.Виховувати старанність у роботі. Матеріал: кольоровий папір червоного, зеленого, білого кольору,картон для фону,ножиці,клей,пензлик,олівець,фломастери. Хід заняття. 1.Розгляд фото вишневих гілочок,читання вірша "Вишеньки-черешеньки" 2.Бесіда "Смачні страви з вишеньок" 3 Показ вихователем послідовності виконання роботи 4 Самостійне виконання дітьми роботи.
Пізнавальна діяльність.Дидактична гра "Причина -наслідок".Розв'язання проблемних ситуацій з життя.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Уточнити знання дітей про наслідки вчинків людини, їх причини та взаємозв'язок .Викликати бажання розмірковувати над життєвими ситуаціями, що склались.Привчати до правила вчинку:"Спочатку думай, а потім дій!"Розвивати увагу, пам'ять, словник.Виховувати кмітливість,доброзичливість. Матеріал:дидактична гра"Причина-наслідок",історії із власного життя,психогімнастика"Я-чемний!". Хід заняття. 1.Розповідь вихователя про пригоду ,що трапилась із метеликом . 2.Дидактична гра "Причина -наслідок". 3.Бесіда з дітками про взаємозв'язок причин та наслідків дій людини. 4.Психогімнастика "Я- чемний" 5.Обговорення із дітками історій із власного життя,виведення правила вчинку "Спочатку думай ,а потім дій!" 6.Підсумок заняття.
СХД "Іграшка -антистрес"(з паперу).
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
"Цікавинки про тварин".(відео-заняття).
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
"Казка про геометричні фігури."
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Пізнавальна діяльність.Дидактичні ігри "Ненаситний крокодил","Числа-сусіди".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про математику,її роль у житті людей.Закріпити знання про лічбу ,процифри -сусіди,про геометричні фігури.Викликати цікавість до сірників,бажання побудувати із них різні споруди ,схожі на геометричні фігури,порахувати їх кількість.Зацікавити дітей перетворенням цифр у предмет.Розвивати уяву, мислення, пам'ять,увагу.Виховувати креативність,старанність. Матеріал:математичний будиночок,сірички,фломастери,аркуш паперу,Дидактичні ігри "Ненаситний дракончик","Числа-сусіди","Чарівні сірники". Хід заняття. 1.Сюрпризний момент-прихід совенятка Кроша. 2.Робота з математичним будиночком 3.Дидактична гра"Ненаситний дракончик". 4.Руханка"Щасливі діти". 5.Дидактична гра"Чарівні сірники". 6.Перегляд відео"Як оживити цифри?" 7.Дидактична гра "Числа -сусіди". 8.Підсумок заняття.
Консультація для батьків "Психологія кольору".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Конструювання з паперу "Восьминіг".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Пізнавальна діяльність.Спостереження за туєю.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
ПДД "Дослід із лимоном.Лимон,що плаває".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Сюжетне малювання "Червоніють у травичці соковитії сунички".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Викликати у дітей бажання намалювати сунички крапковим методом.Закріпити знання дітей про користь суничок,страви які з них готують .Розвивати уяву, творче мислення.Виховувати старанність у роботі . Матеріал: сунички на тарілочці,іграшка -суничка,загадка про суничку. Хід заняття. 1.Загадування загадки про суничку:"Хто це в нас з червоним личком,заховався у травичці?Я -сестричка полунички, а зовут мене .. .?"(суничка). 2.Розгляд будови сунички. 3.Дидактична гра"Страви із суничок, полуничок". 4.Показ вихователем прийомів малювання суничок крапковим методом 5.Самостійне виконання дітьми роботи .
Пізнавальна діяльність.Бесіда про загадки.Відгадування загадок про ягоди та фрукти..
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про загадки,про те як їх придумати та відгадати.Викликати бажання відгадувати загадки про ягоди та фрукти.Розвивати уяву,пам'ять, мовлення.Виховувати кмітливість Матеріал: зображення ягід та фруктів, загадки про них, дидактична гра"Який фрукт заховався?". Хід заняття. 1.Діти вирушають у гості до тітоньки Загадки. 2.Рухлива гра "Ми йдемо ...." 3.Дидактична гра "Який фрукт заховався?". 4.Відгадування загадок про ягоди та фрукти. 5.Психогімнастика "Я -тітонька Загадуся". 6.Підсумок заняття .
ЦУПЖ "Гігантські мильні бульбашки Власноруч "
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Пізнавальна діяльність "Перегляд відео "Мильна бульбашка"(за твором В.Сухомлинського)+творча майстерня "День народження бульбашки".
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Розширити знання дітей про мильні бульбашки, їх виникнення та "чарівне" зникнення.Викликати бажання власноруч виготовляти бульбашки за вказаним рецептом.Розвивати уяву ,мислення, увагу.Виховувати цікавість до життя бульбашок. Матеріал:інгредієнти для утворення бульбашок(цукор, вода, миючий засіб), чайна ложечка, стакан пластиковий,пуста пляшечка від бульбашок,відео "Мильна бульбашка"(за твором В.Сухомлинського). Хід заняття. 1.Запрошення діткам у "Країну Мильних Бульбашок". 2.Уявна гра "Ми подорожуємо". 3.Перегляд відео "Мильна бульбашка". 4.Творча майстерня "День народження бульбашки"(виготовлення бульбашок за рецептом). 5.Веселі ігри з бульбашками на вулиці!.