Публікації

Показано дописи з травень, 2022

Батькам на замітку " Дружба між дітьми"

Зображення

Нейропсихологічна гра "Роби,як Лоррі"

Зображення
 

Дидактична гра"Жива та нежива природа"

Зображення
 

Розвивальне заняття з розвитку мовлення Тема: «Літо-літечко зустрічаємо»

Зображення
  Розвивальне заняття з розвитку мовлення Тема: «Літо-літечко зустрічаємо» Програмовий зміст: розширювати уявлення дітей про літо, його ознаки; продовжувати формувати в дітей знання про риб, земноводних, рептилій; учити відповідати на запитання, підтримувати діалог; розвивати словесно-логічне мислення; збагачувати словниковий запас за темою; активізувати в мовленні слова-дії, слова-ознаки; активізувати словник словами-антонімами; виховувати спостережливість, уважність, позитивне емоційне ставлення до явищ природи влітку, інтерес до художніх творів. Попередня робота: читання віршів та оповідань про літо. Матеріал: лялька Марічка; сюжетний малюнок літа та предметних малюнків — ознак літа; малюнки риб, земноводних, рептилій; м’яч. Структура заняття І. Організаційний момент  Психогімнастика «Ой ти, сонечко» Вихователь спонукає дітей утворити коло, узявшись за руки. Промовляє вірш, супроводжуючи його характерними рухами, а діти наслідують його. Ой ти, сонечко, Ясне

Фізкультура .Руханка"Хом'ячки".

Зображення
 

Сюжетне малювання "Веселка у небі".

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити вміння дітей створювати малюнок за сюжетом,малювати хмаринки та веселку у небі спочатку фломастером, а потім фарбами.Розвивати уяву,пам'ять,мовлення.Виховувати цікавість до явищ природи. Матеріал:чорний фломастер,акварелі, пензлик, вода,аркуш білого паперу,зображення веселки. Хід заняття. 1.Розгляд ілюстрацій із зображенням веселки . 2.Читання вірша А.Бульдера "Веселка",обговорення змісту. 3.Перегляд відео "Як намалювати веселку?". 4.Самостійне виконання дітьми роботи.

Ознайомлення із соціумом Спостереження за деревоподібною півонією

Зображення
(Записане відео, вихователь Бондар Л.В.)

Поради батькам: "Як якісно і швидко вивчити віршик з дитиною'

Зображення
 

Фізична культура «Руханка з рослинами»

Зображення
Інтернет ресурс: https://www.youtube.com/watch?v=tHzi5VwpBqo

Перегляд казки"Бережімо землю"(відео)

Зображення
 

Розвивальне заняття Художньо-продуктивне образотворення (ліплення)

Зображення
Розвивальне заняття Художньо-продуктивне образотворення   (ліплення)   Тема:  " Бузковий сад" Програмовий зміст: продовжити ознайомлювати дітей з рослинами, що квітують у весняну пору, викликати захоплення ними; учити створювати об’ємне рельєфне зображення через прийом ліплення з пророблянням деталей зображення стекою на аркуші двостороннього паперу (або картону); закріплювати навички роботи з пластиліном (скочування, розкочування, розплющування, відривання, поєднання); розвивати допитливість, спостережливість та увагу, сприяти розвитку образного мислення і творчої уяви вихованців; удосконалювати вміння слухати художні твори та зіставляти їх зі станом природи; учити помічати в природі рідного краю прекрасне; виховувати естетичні почуття, цікавість до ліплення. Попередня робота: ознайомлення з репродукціями картин відомих художників М. Врубеля «Бузок», П. Кончаловського «Бузок»; спостереження під час прогулянок за весняними

Перегляд екологічної казки"Зайчик та ведмедик".

Зображення
 

Навчання елементів грамоти"У країні Звуколяндії"

Зображення
 Програмовий зміст: Закріпити знання дітей про звуки,які вони бувають,якими фішками позначаються.Розвивати увагу,фонематичний слух,пам'ять,мовлення.Виховувати старанність,цікавість до звукового аналізу слів. Матеріал: фішки для звукового аналізу,картинки слів, іграшка Лев,дидактичні  ігри"Впіймай звук","Голосні та приголосні звуки". Хід заняття. 1.Запрошення діткам у подорож ,у країну Звуколяндію. 2.Бесіда"Познайомимо Лева із звуками." 3.Дидактична гра"Впіймай звук". 4.Дидактична гра"Голосні та приголосні звуки". 5.Розгляд картинок та звуковий аналіз слів. 6.Підсумок заняття. 7.Домашнє завдання -звуковий аналіз слова "мама".

Дидактична гра "Що потрібно для роботи на городі?"

Зображення

Консультація для батьків"Природа -важливий чинник розвитку дитини".

Зображення
 

Фізична культура .Руханка -танок "Щасливі діти!"

Зображення
 

Розвивальне заняття Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: «Ознайомлення з українськими грошовими одиницями. Складання та розв’язування задач».

Зображення
  1. Розвивальне заняття Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: «Ознайомлення з українськими грошовими одиницями. Складання та розв’язування задач». Програмовий зміст: формувати уявлення дітей про умовні мірки і способи вимірювання; дати уявлення про відрізок; учити визначати розміщення предметів за двома координатами — назвою рядка і стовпця; ознайомити з українськими грошовими одиницями; вправляти у складанні та розв’язуванні задач, змістом яких є придбання та продаж товарів, з використанням паперових моделей українських грошей; учити працювати у парі; виховувати уважність. Попередня робота: сюжетно-рольова гра «Супермаркет»; бесіда про гроші у різних країнах; дидактична гра «Дорога до супермаркету», сюжетно-рольова гра «Супермаркет». Матеріал: іграшковий кошик з яблуками ; лялька;  набори цифр (для кожної дитини); паперові зображення копійок різного номіналу;  паперові моделі українських грошей (для кожної дитини);   відео-презентація «Ознайомлення з украї

Спостереження «Дозрівання рослин» роботи на городі?»

Зображення
Інтернет ресурс: https://www.youtube.com/watch?v=kR6DqaaDs9U

Перегляд мультфільму"Збережіть країну від сміття"

Зображення
 

Поради для батьків "Щасливі діти? Хто вони?"

Зображення
 

Спостереження за свійськими птахами

Зображення

Розвиток мовлення та природа"Бережи природу,не сміти!"

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити знання дітей про природу, її значення у житті людини.Викликати у дітей бажання не завдавати шкоди природі,оберігати її,дбати про неї.Продовжувати вчити дітей будувати прості речення ,відповідаючи на запитання .Виховувати любов до природи. Матеріал: лист від Матінки Природи,дидактична гра"Можна-неможна",відео про сміття. Хід заняття. 1.Сюрпризний момент-лист від Матінки Природи. 2.Читання листа дітям. 3.Розв'язання проблемних завдань. 4.Пальчикова гра"Метелик". 5.Перегляд відео про сміття. 6.Бесіда"Буду я природі другом". 7.Домашнє завдання -селфі на природі!.

Поради для батьків: "Якщо у дитини поганий апетит"

Зображення

Відео-гра"Як зберегти природу?"

Зображення
 

Дитина у соціумі"Правила поведінки у лісі"

Зображення
 

Розвивальне заняття Художньо-продуктивне образотворення (малювання)

Зображення
Розвивальне заняття Художньо-продуктивне образотворення   (малювання) Тема: «Метелик» (нетрадиційний метод малювання) Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей диференціювати рослини за ароматом, складати  коротку описову розповідь; учити малювати метеликів нетрадиційним методом; активізувати словник дітей за темами («Комахи», «Рослини»); розвивати мовлення, увагу, пам’ять, образне мислення, творчу уяву, емоційну сферу, дрібну та загальну моторику, фантазію; вправляти в умінні давати точну відповідь, відгадувати загадки; виховувати пізнавальну активність у природному довкіллі, бажання навчитися зображувати красу  метеликів. Попередня робота: спостереження в природі за світом комах; розглядання ілюстративних матеріалів комах; читання художніх творів. Матеріал: слайди або картинки (метелики, бджола); листочки зі схемами слів; квіткова галявина; ароматизовані мішечки ароматами бузку, конвалії та липи; музичний  супровід; фарби; пензлики; папір А-4; кухонна  губка, квіткова галя

Правила дорожнього руху. Мультики для дітей.

Зображення
Інтернет ресурс: https://youtu.be/i-8IMnrAwtY

"Поради батькам на кожен день"

Зображення
 

Інтегроване заняття"Бджілка працьовита та небезпечна!"(аплікація +ОБЖД)

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити знання дітей про бджілку:її красу,трудолюбивістьта небезпеку водночас.Удосконалювати вміння вирізати  деталі тільця бджілки(круги),зрізаючи кутки із заготівки квадрата,хмаринки,утворюючи хвилястий зріз.Розвивати комір,уяву,мовлення ,мислення.Виховувати любов до природи,обережне ставлення до бджілок. Матеріал:зображення бджілки,пісня про бджілку,заготівки для аплікації(папір,ножиці,клей,фломастери)             Хід заняття. 1.Загадування загадки про бджілку. 2.Бесіда"Яка вона,бджілка?". 3.Слухання пісні"Бджілка Ля-Ля". 4.Пояснення вихователя та показ виконання роботи дітям. 5.Дидактична гра"Якщо бджілка поряд.. " 6.Підсумок.

Літературне образотворення Тема: Вивчення вірша А Камінчика "Я -- кульбаба, ти - кульдід"

Зображення