Публікації

Показано дописи з січень, 2023

Фізкультура"Ходьба по мотузці 10 м ,покладеній прямо.Стрибки з просуванням вперед"

Зображення
 

Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі"Орієнтування в часі.Частини доби"

Зображення
 Програмовий зміст:Вчити дітей орієнтуватись у часі,знати та називати частини доби відповідно до виду діяльності.Розвивати мислення,увагу,пам'ять,мовлення.Виховувати бажання розмірковувати над запитаннями вихователя,бути активними та старанними . Матеріал:презентація"Частини доби",іграшка Нюша         Хід заняття  1.Сюрпризний момент - прихід Нюші,яка не знає нічого про день,частини доби та що хто робить... 2.Перегляд презентації"Частини доби" 3.Дидактична гра"Марійчин день" 4.Інтерактивна гра"Розкажи ,що робить Совенятко..." 5.Бесіда"Я  та мій день " 6.Математична руханка з Нюшею  7.Підсумок заняття.

Гурток "Веселий Фантик". Тема: "Будиночок для Фантика"

Зображення
Зворотній зв'язок:  

Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто такі художники?»

Зображення
  Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто такі художники?» Програмовий зміст: знайомити дітей з художниками, дати знання, хто такі художники , вчити дітей міркувати про картинах художника, вчити складати описову розповідь. Формувати вміння відповідати на запитання вихователя. формувати навички складання складних речень; формувати інтерес до навколишнього. Розвивати здатності емоційно-естетичного сприйняття навколишнього світу, виховання потреби дізнаватися про художників розвивати уяву, пам'ять, мову, і мовну виразність, розвивати зв'язне мовлення, логічне мислення. Обладнання та матеріал:   Структура заняття І. Організаційний момент Психогімнастика «Я художник» ІІ. Основна частина 1.      Загадки про художників, 2.      Демонстраційний матеріал художників, 3.      Презентація картин художників, 4.      Д/га «Художник і його помічники», 5.      Динамічне вправа «Вітер» 6.      Д/гра «Змішування фарб», 7.      Ф

Художньо- продуктивне образотворення"Соковита мандаринка"

Зображення
 

Батькам на замітку дітям на користь

Зображення
 

ЦУПЖ "Як не захворіти взимку?" Відео-заняття

Зображення

Фізкультура"Ходьба з переступанням через цеглинки Lego .Стрибки з просуванням вперед"

Зображення
 

«Допоможи собі сам» Тема: "Небезпечні електроприлади"

Зображення
  Тема: «Небезпечні електроприлади» Програмовий зміст : розширювати знання дітей про роботу електроприладів, про їхнє значення для людей, про правила безпечної поведінки у користуванні ними. Закріпити знання дітей про те, що ці прилади можуть загрожувати життю і безпеці людей. Застерігати від нещасних випадків у побуті.   Розвивати увагу, пам’ять, мовлення, пізнавальну активність під час роботи з коректурними таблицями. Виховувати самостійність, відповідальність.   Обладнання та матеріал: Демонстраційний матеріал «Електроприлади», відео-презентація « Електроприлади у будинку», Д/гра «Помічники». Структура заняття І. Організаційний момент Загадки про електроприлади. ІІ. Основна частина 1.      Відео-презентація «Електроприлади у будинку»,  2.      Бесіда «Небезпека від електроприладів», 3.      Дидактична гра «Лабіринт» 4.      Пригоди Незнайка (Розповідь), 5.      Дидактична гра  «Помічники», 6.      Д

СХД"Добрий лікар Айболить"

Зображення
 

Перегляд відео "Вивчаємо служби порятунку України"

Зображення
 

Фізкультура "Стрибки на двох ногах з просуванням вперед.Ходьба з переступанням через доріжки з LEGO"

Зображення
 

Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі"Величина предметів"

Зображення
 Програмовий зміст: Вчити дітей порівнювати предмети за величиною .Закріпити вміння добирати гостинці для звірят відповідно до їхньої величини:великому зайчику- велика морквинка,а малому- маленька ...Розвивати увагу,мислення,пам'ять .Виховувати кмітливість,старанність на занятті  Матеріал:дидактична гра"Нагодуємо зайченят",відео"Лісові звірята",малорухлива гра"Ось біленькі зайчики сидять ..."       Хід заняття  1.В гості до діток приходить Зайчик,який пропонує пограти у гру  2.Малорухлива гра"Ось біленькі зайчики сидять..." 3.Дидактична гра"Нагодуємо зайченят " 4.Перегляд відео "Лісові звірята"та виконання математичних завдань по визначенню величини звірят .  5.Дидактична гра "Хто який?" 6.Підсумок заняття. 

Гурток "Веселий Фантик" Тема"Зимова мандрівка Фантика"

Зображення
 Січень  Заняття 4 "Зимова мандрівка Фантика" Мета: Продовжувати викликати інтерес до життя Фантика,його мандрівок та пригод.Закріпити вміння дітей вибирати улюблений фантик та прикрашати його візерунком рукавичку для друга Фантика.Розвивати уяву,увагу,окомір  Виховувати естетичний смак  Матеріал: заготівка - рукавичка,емґлементи візерунка з фантиків,клей,пензлик,серветки,підставка                Хід заняття  1.Заняття розпочинається з сюрпризного моменту:з'являється Фантик та запрошує діток у зимову мандрівку  2.Діти зустрічають по дорозі Сніговичка,зайчика,Ведмедика,спілкуються з ними  3.Аж раптом Фантик помічає рукавичку,що лежить на доріжці! - Ти хто такий? -Які тебе звати? -Ой,яка ти гарна!І м'якенька!!! -Давай дружити!О,є отвір,зараз я залізу всередину....(намагається залізти( 4.Вихователь запитує дітей: -Кого зустрів Фантик? - Хто для нього зустрівся незнайомий? - - -Чи можна брати незнайомі речі?-Чому? 5.Вихователь пропонує діткам зробити рукавичку для Фантика

Дитина у соціумі "Небезпечні іграшки"

Зображення
 Програмовий зміст: Уточнити та поповнити знання дітей про іграшки,які вони бувають ,яке мають значення у нашому житті.Дати знання про небезпечні іграшки та поведінку з ними .Розвивати увагу,пам'ять,словник,мовлення .Виховувати обережність ,дбайливе ставлення до іграшок. Матеріал: іграшки ,відео"Які бувають іграшки ?",Нюша ,дидактична гра "Посортуй іграшки"           Хід заняття  1.Сюрпризний момент- прихід Нюші у гості до малят ,якій сумно і нудно ... 2.Бесіда "Мої улюблені іграшки" 3.Перегляд відео"Які бувають іграшки?" 4.Дидактична гра"Посортуй іграшки" 5.Читання віршів А.Барто  з серії "Іграшки" 6.Фотосесія "Моя улюблена іграшка"

Малювання "Моя улюблена іграшка -пірамідка"(монотипія)

Зображення
 

Фізкультура на повітрі "Комплекс загально- розвиваючих вправ "Мандаринки"

Зображення
 

ЦУПЖ "Навіщо чистити зуби?"

Зображення
 

КЗРВ "Пташенята". Продовжувати вчити переступати через палиці.

Зображення

Поради батькам"Як виховати добрі звички"

Зображення
 

Художньо- продуктивне образотворення"Долонька,де живуть мікроби"(аплікація)

Зображення
 Програмовий зміст:Продовжувати вчити дітей розміщувати на зображенні (долонька) предмети(мікроби у вигляді геометричних фігур) та приклеювати їх.Розвивати увагу,окомір,дрібну моторику пальців рук.Формувати валеологічну свідомість.Виховувати старанність у роботі  Матеріал: заготівка-долонька,заготівки- мікроби(геометричні фігури),клей,пензлик,серветки,підставка,іграшковий ведмедик,лупа      Хід заняття  1Сюрпризний момент - прихід ведмедика,який не знає ,що таке мікроби  2.Бесіда"Де живуть мікроби?" 3.Розгляд долоньки з мікробами за допомогою лупи  4.Показ прийомів викладання та наклеювання  вихователем  5.Самостійне виконання роботи дітьми 

"Еко-годівничка з апельсинки для птахів"

Зображення
 

СХД"Чарівна зубна щіточка"

Зображення
 

Дитина у світі природи "На лісовій галявині"(робота на екологічній стежині)

Зображення
 Програмовий зміст: Поповнити знання дітей про зимівлю звірів та птахів,їх життя у зимову пору року.Вчити піклуватись про птахів  та тварин,підгодовуючи іх.Розвивати увагу,словник,зв'язне мовлення,пам'ять Формувати екологічну свідомість дітей Виховувати любов до птахів та тварин,турботливість. Матеріал:презентація"Зимові турботи",іграшка Папуга ,дидактична гра"Розкажи,що їдять птахи та тварини",загадки про тварин,руханка"Веселинка"      Хід заняття  1.Сюрпризний момент:поява Папуги,який сумує за своїми друзями,що живуть у лісі  2.Відгадування загадок про птахів  3.Ьесіда"Життя тварин та птахів взимку" 4.Перегляд презентації"Зимові клопоти" 5.Руханка "Веселинка" 6.Дидактична гра"Розкажи,що їдять птахи та тварини " 7.Виготовлення еко- годівничок для птахів  8.Підсумок заняття 

Конструювання"Стаканчик для зубної щіточки"(з паличок для лічби або цеглинокLego)

Зображення