Публікації

Показано дописи з квітень, 2022

Декоративна аплікація"Метелик""(інтернет-ресурс)

Зображення
 Аплікація"Метелик"

Літературне+театральне образотворення"Вивчення вірша Н.Забіли"Метелик""

Зображення
Програмовий зміст: Викликати у дітей інтерес до краси живої природи,бажання насолоджуватись нею.Продовжувати вчити вивчати вірші, використовуючи опорну схему- малюнок.Розвивати пам'ять ,увагу, інтонаційну виразність мовлення, Виховувати естетичний смак,любов до поезії. Матеріал:вірш Н.забіли"метелик",зображення метеликів             Хід заняття. 1.Загадування загадки про метелика"Яскравий,гарненький,від квітки до квітки літає раденько?" 2.Дидактична гра"Опиши метелика" 3.Розгляд метеликів на різних зображеннях,у побуті. 4.Читання вірша Н.Забіли"Метелик"вихователем.      5.Бесіда за змістом вірша 6.Вивчення вірша дітьми за опорною схемою-малюнком. 7.Психогімнастика"Я -метелик" 8.Підсумок заняття.

🦋Казка про веселого МЕТЕЛИКА - Наталя Забіла (#АУДІОКАЗКА)

Зображення
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=QSjOxTQ4IrI

Конкурс малюнків "Безпека життя і здоров'я дитини"

Зображення
 

Розвивальне заняття з навчання елементів грамоти Тема: Звуки [з], [з’]. Літера Зз.

Зображення
                      Розвивальне заняття з навчання елементів грамоти Тема:   Звуки [з], [з’]. Літера Зз. Програмовий зміст: закріплювати знання про звуки [з], [з’]; ознайомити з літерою Зз; розрізняти за звучанням звуки [с], [с’] та [з], [з’]; формувати вміння здійснювати звуко-буквений та складовий аналіз слів; сприяти формуванню техніки поскладового читання; розвивати увагу, мислення, мовленнєвий слух, пам’ять, мовлення; формувати вміння орієнтуватися на сторінці зошита; виховувати інтерес до занять. Матеріал: іграшка Незнайко; звукові доріжки; звукові фішки; предметні малюнки; картки зі складами та словами з літерою з; розрізна абетка; зошити; олівці. Структура заняття І. Організаційний момент   Психогімнастика «Привітання» Доброго ранку, рідний наш дім! Доброго ранку, діткам усім! Доброго ранку, сонечку ясному! Доброго ранку садочку прекрасному! Вліво — вправо, вліво — вправо, Оберніться — погляньте, Одне одному всміхніться. ІІ. Основна частина 1.

Природоохоронні акції "Планета без сміття", "" Посади дерево чи квітку", "Дитячий садівник"

Зображення

Інформація для батьків

Зображення
 

Пам'ятка для батьків

Зображення
 

Дослід з водою. Дослід очищення води.

Зображення
 

1. Розвивальне заняття дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

Зображення
Тема: Число дев’ять. Цифра 9. Склад числа дев’ять. Лічба предметів. Орієнтування в просторі . Програмовий зміст : продовжувати формувати у дітей уявлення про числа; ознайомити дітей з утворенням числа дев’ять, цифрою 9, складом числа дев’ять; формувати вміння лічити в межах 9; вправляти в утворенні кожного наступного числа шляхом додавання одиниці; закріплювати вміння орієнтуватися у просторі; розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять; виховувати самостійність, ініціативу, бажання займатися математикою. Попередня робота: дидактичні ігри («Склади з частин ціле», «Від найменшого до найбільшого»); бесіда про цирк та тварин, які живуть у ньому. Матеріал: малюнок знарядь праці; картки з цифрами 1–9; фігурки бананів та яблук (по 9 шт.); пласкі зображення тварин (мавпа, собака, лев, тигр, ведмідь, слон, кінь, кішка, віслюк); трикутники жовтого і синього кольору; лічильні палички (для кожної дитини); картки з двома горизонтальними смужками; конверти з набором трикутників жовтого

Фізична культура Програма Миколи Єфименка "Казкова фізкультура" і "Театр фізичного виховання". Проводила інструктор із фізичної культури Діна Володимирівна Шманенко.

Зображення
Інтернет ресурс:    https://www.youtube.com/watch?v=bMOaUPAP5kE

Консультація : «Як говорити з дітьми про війну»

  ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ВІЙНУ Війна приносить в життя дітей втрату, невизначеність, активізує страх та тривогу. Діти втрачають звичну повсякденність та впорядкованість життя. Батьків, чиї діти ходять у садки чи школи, просять підготувати «портфель безпеки», куди покласти воду, печиво, бейджики зі всією інформацією про дитину, а ще ліхтарики, пледи і навіть настільні ігри. Усе це в самих дітей викликає чимало запитань. Як говорити з дітьми про небезпеку, не нашкодивши їм? Із дітьми потрібно говорити про все. І війну також. Не нагнітати, не давати забагато інформації, зайвого не ініціювати. Звісно, у залежності від віку інформація та її подача має бути різною. Чим менша дитина, тим менше стресової інформації потрібно їй повідомляти. Для початку дуже важливо, щоб дорослі – чи то батьки, чи то вихователі або вчителі, говорячи з дітьми про вторгнення і війну, були розсудливими, спокійними і знали, як діяти. Лише тоді дитина все сприйме нормально і правильно. Річ у тім, що діти зчи

Розвивальне заняття розвиток мовлення Тема: «Безпечна поведінка»

Зображення
Розвивальне заняття розвиток мовлення Тема : « Безпечна поведінка » Програмовий зміст: закріплювати знання про елементарні основи безпечної поведінки в побуті та на природі; продовжувати вчити відгадувати загадки, пояснюючи відгадку; розвивати інтонаційну виразність мовлення; продовжувати залучати до організованої бесіди; прищеплювати навички пояснювального мовлення; виховувати слухняність, повагу до дорослих. Попередня робота: читання віршів та оповідань про небезпечні предмети; розглядання небезпечних предметів. Матеріал: іграшка Незнайко; небезпечні предмети; предметні малюнки із зображенням небезпечних предметів; сюжетні малюнки. Структура заняття   І. Організаційний момент   — Скільки друзів глянь навколо Руку дружби простягну, З другом сварку не почну.   Будемо всі дружно грати,   Правил гри не забувати. ІІ. Основна частина 1. Пальчикова гра «Ножиці» Раз — два, раз — два, ножицями ріжу, Білі смужечки паперу швидко я наріжу. 2. Дидактична гра

Виховуємо красою (робота на екологічній стежині) на тему: «За що ми любиму весну?» Казка "Бережи природу"

Зображення
Інтернет ресурс: https://www.youtube.com/watch?v=Xjw3F8kFROw І

Консультація для батьків “Правила безпечної поведінки дітей на вулиці"

Зображення
  Консультація для батьків “Правила безпечної поведінки дітей на вулиці" Марина Забезпечуючи безпеку дітей на вулиці, пам’ятайте, що: Не потрібно одягати дорогі прикраси та інші дорогі аксесуари для дитини на вулицю. Не потрібно вішати ключі на шию або на інше видне місце (кладіть їх у кишеньку). Дитині не можна говорити з незнайомцями, йти з ними куди-небудь, брати що-небудь з їх рук, сідати в машину і т.д. Обов’язково обговоріть з малюком, що не можна відповідати на питання, де дорослі, хто вдома, де у будинки що лежить і т.д. Дитина повинна знати про те, що потрібно завжди дивитися по сторонах (щоб не опинитися під колесами машини) при виході з під’їзду, переході через дорогу, під час ігор на прибудинковій території. Щоб забезпечити безпеку дітей на вулиці, батьки повинні засвоїти з ними уроки на тему «хто я». Так дитина повинна знати наступну особисту інформацію: ЇЇ ім’я, прізвище, домашню адресу і телефон, а також імена батьків. Також необхідно вивчити з малюком, які небезпек

Пам'ятка для батьків: " Абетка поведінки в природі"

Зображення
 

Розвивальне заняття художньо-продуктивне образотворення (малювання) Тема: «Вогонь - не жарт!»

Зображення
Художньо-продуктивне образотворення  (малювання)  Тема: «Вогонь - не жарт!» Програмовий зміст:   Формувати знання дітей про предмети, необхідних при гасінні пожежі, правила їх використання. Закріплювати знання про причини, які можуть викликати пожежа. Продовжити вчити правилам пожежної безпеки. Дати уявлення дітям про користь і шкоду вогню. Навчити дітей, у разі необхідності, самостійно набирати номер пожежної служби (01). Пояснити необхідність знання домашньої адреси. Виховувати повагу до праці пожежного. Формувати композиційні вміння при малюванні вогню різними способами, використовуючи різний художній матеріал. Попередня робота: Читання творів: Ст. Гальченко «Вогонь - невидимка» Е. Пермяк «Від багаття до котла». С. Маршак «Розповідь про невідомого героя», «Пожежа». Знайомство з пожежним щитом ДОУ і розміщеними на ньому засобами пожежогасіння. Пізнавальна бесіда біля стенду 01 Сюжетно - рольова гра «Пожежна служба». Матеріал: Відео-презентація «Вогонь-не жарт»,

Ознайомлення із соціумом. БЕЗПЕКА вдома для дітей!

Зображення
Інтернет ресурс:  https://www.youtube.com/watch?v=2jsPPSCLc7U

Розвивальне заняття художньо-продуктивне образотворення (ліплення) Тема: «Чарівний синій колір Землі»

Зображення
  Розвивальне заняття Художньо-продуктивне образотворення   (ліплення) Тема: « Чарівний синій колір Землі » Програмовий зміст : закріплювати знання дітей про красу та різноманітність природи Землі — блакитний та синій кольори на глобусі (річки, озера, моря й океани); збагачувати уявлення про мешканців води — тварин, риб, молюсків, рослин; розширювати навички виконання робіт із тіста з натури; удосконалювати вміння розплющувати основну форму (куля, овоїд — овальне яйце, конус) і видозмінювати її для створення виразних образів (прищипувати, відтягувати, удавлювати, доповнювати дрібними деталями); залучати до пошуку різних композиційних рішень; активізувати словник за темою; розвивати цікавість, логічне мислення, загальну та дрібну моторику; діалогічне мовлення; виховувати інтерес до різноманітного світу планети Земля, до мешканців водойм. Попередня робота: ознайомлення із макетом планети Земля — глобусом, його кольорами; бесіди про мешканців різних водойм на землі; розглядання і