Публікації

Показано дописи з червень, 2022

СХД "Весела краплинка"(відео-заняття).

Зображення
 

Пізнавальна діяльність ."Бесіда про воду.Досліди з водою".

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити та розширити знання дітей про воду,її властивості та значення у природі і житті людей.Розвивати увагу,мислення, пам'ять.Виховувати цікавість до дослідів з водою.Викликати бажання самостійно приготувати лимонад. Матеріал: 2 прозорі склянки, 1 з водою , 1 чайна ложечка, трубочка для соку, блюдце з шматочками лимону,цукор,відео про воду. Хід заняття. 1.Перегляд відео про воду у природі.  2.Бесіда "Чим корисна водичка?" 3.Розв'язання проблемних ситуацій "Якщо з водою трапилась біда...." 4.Досліди з водою. 5.Виготовлення  смачного лимонаду. 6.Підсумок заняття.

Фантастичне перетворення паперу . Відео-заняття.

Зображення

Пізнавальна діяльність .Бесіда "Цікавинки про тканину та папір.Дидактична гра"Що з чого зроблено?".

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити та розширити знання дітей про папір, тканину, їх особливості та властивості.Розвивати увагу, пізнавальний інтерес,мовлення.Викликати бажання досліджувати.Виховувати допитливість, кмітливість. Матеріал:дидактична гра "Що з чого зроблено?",ілюстрації різних видів тканини та паперу, пізнавальне відео "Як з листя утворюється папір?",аркуш паперу, склянка з водою, носова хустинка ,серветка. Хід заняття. 1.Бесіда "Цікавинки про тканину та папір". 2.Досліджуємо властивості паперу та тканини  3.Перегляд пізнавального відео "Як з листя утворюється папір?". 4.Дидактична гра "Що з чого зроблено?" 5.Розгляд різних видів тканини. 6.Психогімнастика "Чемні книголюбчики". 7.Підсумок заняття.

Консультація для батьків " Безпека дитини в літку"

Зображення

Конструювання "Веселі магніти"(відео-заняття)

Зображення
 

«Досліди та фокуси з магнітами «Малятам про магніт»

Зображення
  « Магніт – помічник» Тема: «Досліди та фокуси з магнітами «Малятам про магніт» (онлайн-зустріч, вихователь Бондар Л.В.). Програмовий зміст:                                                                         Сформувати у дітей уявлення про магніт і його властивості притягувати предмети; з'ясувати, через які матеріали впливає магніт; познайомити про використання магніту людиною.                                                                                         Розвивати розумові операції, уміння висувати гіпотези, робити висновки, активізувати словник дітей. Розвивати прагнення до пізнання через творчо-експериментальну діяльність. Сприяти вихованню самостійності, ініціативності, розвитку комунікативних якостей.    Обладнання: конверт з листом; картинки героїв мультфільму «Фіксіки»; таблиці -схемі для занесення результатів   експериментів; магнітний конструктор, магнітна дошка для малювання, магнітні шашки і шахи, букви і цифри, магнітний театр, магнітики на хо

Досліджуємо властивості ґрунту. Відео-заняття.

Зображення

Сюжетне малювання "На чарівному пісочку".

Зображення
 Програмовий зміст: Викликати у дітей бажання малювати на пісочку,створюючи сюжет за власним бажанням .Розвивати уяву, творче мислення,окомір.Виховувати цікавість до малювання на пісочку. Матеріал: лоточок з пісочком, дерев'яна паличка . Хід заняття. 1.Бесіда "Веселий пісок". 2.Розгляд ілюстрацій "Малюнки на пісочку". 3.Самостійне виконання дітьми роботи  4.Розповідь дітей про свій малюнок. 5.Підсумок заняття.

Пізнавальна діяльність.Бесіда "Наша підземна лабораторія",перегляд відео.

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити та поповнити знання дітей про грунт, пісок, глину ,їх властивості та значення у природі.Розвивати уяву, пам'ять,мислення, словник.Виховувати цікавість до грунту, піску, глини. Матеріал:пісок, грунт, глина,ілюстрації "Хто живе у грунті","Веселий пісок", "Глиняний посуд",відео про властивості грунту, піску, глини. Хід заняття. 1.Діти отримують запрошення від Крота у підземну лабораторію. 2.Перегляд відео . 3.Бесіда про властивості піску, грунту, глини. 4.Розгляд ілюстрацій ""Хто живе у грунті","Веселий пісок","Глиняний посуд"  5.Психогімнастика "Чемні мешканці планети Земля". 6.Підсумок заняття.

ЦУПЖ "Що не можна робити з фарбами?"

Зображення
 

Пізнавальна діяльність Кольори веселки 🌈 Легенда про веселку + Майстер - клас для діток «Майструємо Веселкового Павича!»

Зображення
  Пізнавальна діяльність   Кольори веселки 🌈 Легенда про веселку + Майстер - клас для діток «Майструємо Веселкового Павича!»  Програмовий зміст: -           навчити дітей виготовляти  паперову аплікацію « Павич »; -          удосконалити уміння та навички набуті на попередніх заняттях; -          розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, дрібну моторику рук ,           творчі здібності та фантазію дітей; -          виховувати охайність, працелюбність, вмінню бережливо та           економно використовувати матеріал, підтримувати у чистоті робоче           місце та дотримуватись правил техніки безпеки. Тип заняття: формування і вдосконалення вмінь та навичок Обладнання: двосторонній кольоровий папір , ножиці, олівець, клей, зразок виробу, відео-презентація про Павича. Хід заняття І. Організаційний момент. Загадка: Птах поважно походжає, У хвості квітник ховає. Як розпустить він хвоста - Наче ружа зацвіла. 2.Відео – заняття про Павичів. 3. Р

СХД Тема: "Синє небо, синя річка " (Відео-заняття)

Зображення

Фізкультура на повітрі .Рухлива гра "Кольорова кімната".

Зображення
 

Дидактична гра "Які кольори у художника?".Дидактична гра "Змішуємо кольори". .

Зображення
Програмовий зміст: викликати у дітей бажання пізнавати синій колір,його символіку, значення.Закріпити знання про кольори ,які утворюються при змішуванні основних кольорів.Розвивати увагу, пам'ять , мислення Виховувати естетичний смак, любов до гри. Матеріал:дидактичні ігри "Які кольори у художника", "Змішай кольори",відео "Кольоротерапія",лялька Марічка з корзинкою. Хід заняття. 1.Сюрпризний момент -поява ляльки Марічки,яка поспішає фарбувати річку у синій колір. 2.Перегляд відео "Кольоротерапія". 3.Дидактична гра "Які кольори у художника". 4.Дидактична гра "Змішай кольори". 5.Домашнє завдання: намалювати улюблений предмет синього кольору.

Цікавинки для дітей "Все-все про чорний та білий колір"(відео-заняття).

Зображення
 

Пізнавальна діяльність .Бесіда"Розповідь про те,як чорна та біла фарба сіреньку кульбабку малювали.Слухання вірша про чорний та білий колір."

Зображення
 Програмовий зміст: Закріпити знання дітей про чорний та білий колір,їх символіку та значення .Викликати інтерес до цікавої історії про ці два кольори,результат їх поєднання .Розвивати уяву, пам'ять,мовлення.Виховувати цікавість, кмітливість. Матеріал:чорна та біла фарба, пензлик, вода ,аркуш білого паперу,відео-історія про чорну та білу фарбу, вірш про ці кольори, дидактична гра"Знайди предмети такого кольору". Хід заняття. 1.Сюрпризний момент-поява чорно-білої Пандочки. 2.Бесіда про чорний та білий кольори, їх символіку. 3.Перегляд відео-історії про те, як чорна та біла фарби сіреньку кульбабку малювали. 4.Малювання сіреньких кульбабок(змішування чорної та білої фарби). 5.Дидактична гра"Знайди предмети такого кольору". 6.Підсумок заняття.

Фізична культура .Руханка " Булька".

Зображення
 

Консультація для батьків "Ваша дитина йде до школи"

Зображення

Фізкультура на повітрі.Руханка -танок "Муха".

Зображення
 

Пізнавальна діяльність. Бесіда "Кольоротерапія.Все про жовтий колір ".

Зображення
 Програмовий зміст:Викликати у дітей цікавість до жовтого кольору.Збагатити знання про символіку, особливості жовтого кольору,предмети навколо нас, що бувають такого кольору.Розвивати уяву,мислення, пам'ять.Виховувати радість пізнання нового. Матеріал:презентація "Кольоротерапія",предмети жовтого кольору,дидактична гра"Знайди предмет жовтого кольору",психогімнастика "Краплинка жовтої фарби". Хід заняття. 1.Психогімнастика"Краплинка жовтої фарби". 2.Бесіда "Все про жовтий колір". 3 .Дидактична гра "Знайди предмет жовтого кольору". 4.Перегляд презентації "Кольоротерапія". 5.Домашнє завдання: Намалювати улюблений предмет жовтого кольору".

Конструювання з паперу "Веселе каченя" (Відео - заняття)

Зображення
 

ПДД "Як червона фарба з іншими фарбами подружилась!"(відео-заняття)

Зображення
 

Пізнавальна діяльність «Кольоротерапія. Червоний колір» + Сюжетне малювання Тема: «Червоні маки» (нетрадиційні методи малювання)»

Зображення
Пізнавальна діяльність  « Кольоротерапія. Червоний колір» +   Сюжетне малювання Тема: «Червоні маки» (нетрадиційні методи малювання)» Програмовий зміст: Вчити дітей передавати образ квітів нетрадиційним способом . Закріпити вміння дітей передавати характерні особливості квітучих рослин. Формувати у дітей в процесі створення зображення  спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак та  творчі здібності;  розвивати вміння виражати власний емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу;  прищеплювати любов до зображувального мистецтва та викликати цікавість до малювання нетрадиційними техніками, зокрема файлом, кулькою; виховувати охайність у роботі з фарбами. Вправляти в утворенні нових кольорів і відтінків.  Виховувати естетичне задоволення від процесу малювання, бажання створювати прекрасне. Матеріали: відео презентація «Легенда про мак»,  « Кольоротерапія. Червоний колір»,  фото презентація, білий папір, фарби, тарілочка для розведення маку, пензлик, серветки п

Батькам про режим дня

Зображення