Публікації

Показано дописи з липень, 2022

Консультація для батьків "Безпечний відпочинок дитини влітку "

Зображення
 

ЦУПЖ "Мультфільм про вибухонебезпечні знахідки"

Зображення
 

Пізнавальна діяльність.Бесіда "Треба так багато знати,як ідеш у ліс гуляти!".Дидактична гра "Я та незнайомець".

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про небезпечні знахідки на прогулянці та правила поведінки з ними.Закріпити знання про поводження із незнайомими людьми,небезпеку від спілкування з ними.Розвивати увагу, мислення, пам'ять,мовлення Виховувати обережність під час прогулянки. Матеріал:незнайомець на авто,дидактична гра "Я та незнайомець",зображення небезпечних знахідок. Хід заняття  1.Сюрпризний момент: приїзд Незнайомця на авто  2.Дидактична гра "Я та назнайомець"  3.Перегляд відео "Небезпечні знахідки під час прогулянки у лісі" 4.Закріплення правил поведінки на прогулянці  5.Підсумок заняття

Пізнавальна діяльність .Бесіда "Чарівні фантики та їх перетворення"

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про фантики,можливість їх використати для створення іграшки, прикраси,елементів декору.Розвивати уяву, мислення, пам'ять.Виховувати креативність  Матеріал:фантики ,ножиці,клей,пензлик,ниточки,резинки  Хід заняття  1.Психогімнастика "Я-художник-декоратор" 2.Сюрпризний момент-поява коробки з фантиками   3.Бесіда "Чарівні перетворення фантиків" 4.Розгляд ілюстрацій "Що можна зробити з фантиків ?" 5.Творча майстерня +фотосесія з виробами з фантиків

Заняття-тренінг "Рано-вранці прокидайся і одразу посміхайся !"Дидактична гра "Покажи настрій "

Зображення
 Програмовий зміст:Розширити знання дітей про настрій, який він буває, що впливає на настрій,як можна його покращити.Розвивати мислення,увагу,пам'ять.Виховувати емоційність, позитивне ставлення до інших. Матеріал :зображення різних видів настрою,дидактична гра "Покажи настрій",аркуш паперу,фломастери  Хід заняття  1.Психогімнастика "Я у гарному настрої"  2.Бесіда "Яким буває настрій?"  3.Розгляд зображень різних видів настрою ,їх причин  4.Артерапія "Зробимо свій страх -другом !"(малювання з арттерапевтичним  ефектом)  5.Гра -етюд "У країні Гарного Настрою" 6.Підсумок заняття  Я 

СХД "Малюємо свій страх"

Зображення
 

Консультація для батьків "Вчимо дітей безпечної поведінки власним прикладом"

Зображення
 

Перегляд коміксу "Мінна безпека не без Пека"

Зображення
 

Фізкультура .Рухлива гра "Пройдись ,як..."

Зображення
 

Хвилинка безпеки "Сирена -моя помічниця"

Зображення
 

Конструювання "Нова іграшка-антистрес"(з покидькового матеріалу)

Зображення
 

Хвилинка безпеки .Корисні підказки "Безпечний двір"

Зображення
 

Пізнавальна діяльність .Бесіда "Якщо іграшка зломалась....Читання віршів із серії "Іграшки" А Барто

Зображення
Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про іграшки, їх значення у житті діток, проблеми,які виникають у користуванні іграшками.Зацікавити діток художніми творами про іграшки.Викликати бажання розповідати про свої улюблені іграшки,а у разі поломки-давати їм друге життя, ремонтувати.Розвивати мовлення,увагу,пам'ять,словник.Виховувати любов до іграшок. Матеріал:вірші А.Барто із серії "Іграшки",іграшки ,ілюстрації "Якщо іграшка зломалась...",відео "Як народжується іграшка" Хід заняття  1.Психогімнастика"Я купляю іграшку!" 2.Читання віршів із серії "Іграшки" А Барто  3.Розповіді дітей про свої улюблені іграшки  4.Розгляд ілюстрацій "Якщо іграшка зломалась..",обговорення ситуацій ,їх вирішення  5.Перегляд відео "Як народжується іграшка" 6.Фотосесія із улюбленими іграшками   

ПДД "Дослід з паперовою квіткою"

Зображення
 

Бесіда "Правила безпеки на дорозі"

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити знання дітей про правила безпеки на дорозі, друга Світлофора,правила переходу вулиці.Розвивати увагу, пам'ять,словник,мовлення Виховувати обережність,безпечність . Матеріал:лялька Ляля,відео"Правила безпеки на дорозі",дидактична гра"Світлофор" Хід бесіди 1.Сюрпризний момент-поява ляльки Лялі  2.Дидактична гра "Світлофор" 3.Перегляд відео"Правила безпеки на дорозі" 4.Бесіда про небезпечні ситуації

Пізнавальна діяльність. Дидактична гра "Слова-рими"+ нетрадиційне малювання "Чарівний метелик"(монотипія)

Зображення
 Програмовий зміст:Викликати інтерес у дітей до римування слів.Вправляти у добиранні Слова-рими у ході гри.Познайомити з нетрадиційним способом малювання -монотипія.Розвивати уяву, мислення, окомір.Виховувати кмітливість,креативність. Матеріал:дидактична гра "Слова-рими",метелики,пензлик,вода,фарби,аркуш паперу,зображення сонця. Хід заняття  1.Психогімнастика "Метелик та сонечко" 2.Дидактична гра "Слова -рими" 3.Показ вихователем прийомів малювання методом монотипія  4.Самостійне виконання дітьми роботи  5.Творча гра"Метелика намалюй,з ним пофантазуй і поримуй..." 6.Підсумок заняття

Декоративна аплікація "Веселі вишеньки".

Зображення
 Програмовий зміст:Викликати у дітей бажання створити аплікацію.Закріпити знання про корисність вишень для здоров'я,страви,які з них готують.Удосконалювати вміння дітей вирізати предмети округлої та продовгуватої форми .Розвивати увагу, мислення, пам'ять.Виховувати старанність у роботі. Матеріал: кольоровий папір червоного, зеленого, білого кольору,картон для фону,ножиці,клей,пензлик,олівець,фломастери. Хід заняття. 1.Розгляд фото вишневих гілочок,читання вірша "Вишеньки-черешеньки" 2.Бесіда "Смачні страви з вишеньок" 3 Показ вихователем послідовності виконання роботи  4 Самостійне виконання дітьми роботи.

Пізнавальна діяльність.Дидактична гра "Причина -наслідок".Розв'язання проблемних ситуацій з життя.

Зображення
 Програмовий зміст: Уточнити знання дітей про наслідки вчинків людини, їх причини та взаємозв'язок .Викликати бажання розмірковувати над життєвими ситуаціями, що склались.Привчати до правила вчинку:"Спочатку думай, а потім дій!"Розвивати увагу, пам'ять, словник.Виховувати кмітливість,доброзичливість. Матеріал:дидактична гра"Причина-наслідок",історії із власного життя,психогімнастика"Я-чемний!". Хід заняття. 1.Розповідь вихователя про пригоду ,що трапилась із метеликом . 2.Дидактична гра "Причина -наслідок". 3.Бесіда з дітками про взаємозв'язок причин та наслідків дій людини. 4.Психогімнастика "Я- чемний" 5.Обговорення із дітками історій із власного життя,виведення правила вчинку "Спочатку думай ,а потім дій!" 6.Підсумок заняття.

СХД "Іграшка -антистрес"(з паперу).

Зображення
 

"Цікавинки про тварин".(відео-заняття).

Зображення
 

"Казка про геометричні фігури."

Зображення
 

Пізнавальна діяльність.Дидактичні ігри "Ненаситний крокодил","Числа-сусіди".

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про математику,її роль у житті людей.Закріпити знання про лічбу ,процифри -сусіди,про геометричні фігури.Викликати цікавість до сірників,бажання побудувати із них різні споруди ,схожі на геометричні фігури,порахувати їх кількість.Зацікавити дітей перетворенням цифр у предмет.Розвивати уяву, мислення, пам'ять,увагу.Виховувати креативність,старанність. Матеріал:математичний будиночок,сірички,фломастери,аркуш паперу,Дидактичні ігри "Ненаситний дракончик","Числа-сусіди","Чарівні сірники". Хід заняття. 1.Сюрпризний момент-прихід совенятка Кроша. 2.Робота з математичним будиночком  3.Дидактична гра"Ненаситний дракончик". 4.Руханка"Щасливі діти". 5.Дидактична гра"Чарівні сірники". 6.Перегляд відео"Як оживити цифри?" 7.Дидактична гра "Числа -сусіди". 8.Підсумок заняття.

Консультація для батьків "Психологія кольору".

Зображення
 

Конструювання з паперу "Восьминіг".

Зображення
 

Пізнавальна діяльність.Спостереження за туєю.

Зображення
 

ПДД "Дослід із лимоном.Лимон,що плаває".

Зображення
 

Сюжетне малювання "Червоніють у травичці соковитії сунички".

Зображення
 Програмовий зміст: Викликати у дітей бажання намалювати сунички крапковим методом.Закріпити знання дітей про користь суничок,страви які з них готують .Розвивати уяву, творче мислення.Виховувати старанність у роботі . Матеріал: сунички на тарілочці,іграшка -суничка,загадка про суничку. Хід заняття. 1.Загадування загадки про суничку:"Хто це в нас з червоним личком,заховався у травичці?Я -сестричка полунички, а зовут мене .. .?"(суничка). 2.Розгляд будови сунички. 3.Дидактична гра"Страви із  суничок, полуничок". 4.Показ вихователем прийомів малювання суничок  крапковим методом  5.Самостійне виконання дітьми роботи .

Пізнавальна діяльність.Бесіда про загадки.Відгадування загадок про ягоди та фрукти..

Зображення
 Програмовий зміст:Уточнити знання дітей про загадки,про те як їх придумати та відгадати.Викликати бажання відгадувати загадки про ягоди та фрукти.Розвивати уяву,пам'ять, мовлення.Виховувати кмітливість  Матеріал: зображення ягід та фруктів, загадки про них, дидактична гра"Який фрукт заховався?". Хід заняття. 1.Діти вирушають у гості до тітоньки Загадки. 2.Рухлива гра "Ми йдемо ...." 3.Дидактична гра "Який фрукт заховався?". 4.Відгадування загадок про ягоди та фрукти. 5.Психогімнастика "Я -тітонька Загадуся". 6.Підсумок заняття .

ЦУПЖ "Гігантські мильні бульбашки Власноруч "

Зображення

Пізнавальна діяльність "Перегляд відео "Мильна бульбашка"(за твором В.Сухомлинського)+творча майстерня "День народження бульбашки".

Зображення
 Програмовий зміст: Розширити знання дітей про мильні бульбашки, їх виникнення та "чарівне" зникнення.Викликати бажання власноруч виготовляти бульбашки за вказаним рецептом.Розвивати уяву ,мислення, увагу.Виховувати цікавість до життя бульбашок. Матеріал:інгредієнти для утворення бульбашок(цукор, вода, миючий засіб), чайна ложечка, стакан пластиковий,пуста пляшечка від бульбашок,відео "Мильна бульбашка"(за твором В.Сухомлинського). Хід заняття. 1.Запрошення діткам у "Країну Мильних Бульбашок". 2.Уявна гра "Ми подорожуємо". 3.Перегляд відео "Мильна бульбашка". 4.Творча майстерня "День народження бульбашки"(виготовлення бульбашок за рецептом). 5.Веселі ігри з бульбашками на вулиці!.