Публікації

Показано дописи з лютий, 2023

Художньо- продуктивне образотворення"Квіти нам красу дарують"(нетрадиційне малювання)

Зображення
 Програмовий зміст: Викликати у дітей бажання намалювати квіти - долонькою,пальчиком.Розвивати уяву,мислення,окомір,дрібну моторику пальців рук .Виховувати охайність,старанність. Матеріал: палітра з фарбами,пензлик,стаканчик з водою,підставка,аркуш білого паперу,серветки,відео"Чудові квіти".            Хід  заняття  1.Сюрпризний момент- поява Нюші з букетом квітів  2.Бесіда"Які весняні квіти ми знаємо?" 3.Перегляд відео"Чудові квіти" 4.Психогімнастика"Маленька квіточка" 5.Показ вихователем прийомів малювання  6.Самостійне виконання дітьми роботи  7.Фотосесія "Моя квіточка - найкраща"

Консультація для батьків: "Не хочу у дитячий садочок"

Зображення
 

КЗРВ "Зайченя." Ходьба з переступанням через предмети. Прокочування м'яча у ворітця.

Зображення

Художньо- продуктивне образотворення"Горішки для білочки"(ліплення)

Зображення
 Програмовий зміст: Викликати у дітей інтерес до життя білочки,бажання зліпити для неї горішки.Продовжувати вчити розкочувати між долоньками коловими рухами  невеликі кульки- горішки.Розвивати уяву,дрібну моторику пальців рук,мислення.Виховувати старанність  Матеріал:пластилін коричневого кольору,дощечка,білочка,підставка          Хід заняття  1.Сюрпризний момент-поява білочки,яка зголодніла... 2.Бесіда"Як білочка у лісі живе?" 3.Дидактична гра"Страви для білочки" 4.Показ вихователем прийомів ліплення 5.Пальчикова гімнастика  6.Самостійне виконання дітьми роботи  7.Підсумок заняття   

СХД "Хвостики звірят"

Зображення
 

Дитина в світі природи Тема: «Цікавинки про ялинку»

Зображення
  Дитина в світі природи Тема: «Цікавинки про ялинку» Програмовий зміст: Розширити та поглибити знання дітей про цікавинки ялинки, учити розпізнавати предмети за суттєвими ознаками, правильно їх називати, відокремлювати характерні ознаки, якості і властивості предметів, відповідати на запитання «Який?». формувати вміння уважно слухати і розуміти віршовані твори, відгадувати загадки, запам’ятовувати  зміст вірша, чітко і виразно промовляти за допомогою опорних картинок (мнемотехніка), правилами, слухати дорослого й виконувати його інструкції; формувати вміння розрізняти дерева від кущів, правильно їх називаючи; удосконалювати вміння давати відповіді на запитання повними реченнями; розвивати зв'язне мовлення, увагу, логічне мислення, пам'ять; естетичний смак та асоціативне та образне мислення, виховувати цікавість до навколишнього світу. Обладнання   та матеріали: Відео-заняття «Цікавинки від ялинки, загадки, мнемотаблиця до вірша Г. Демченк

Фізкультура КЗРВ "Зайченя" Ходьба з переступанням через предмети переступання через високі предмети біг по прямій та звивисті доріжці. Прокочувати м’яч у ворітця.

Зображення
 

Розвиток мовлення"Як пташечки весні радіють"

Зображення
 Програмовий зміст:Дати знання дітям про зимуючих птахів,їх будову тіла,зовнішній вигляд,зміни,що настають з приходом весни .Розвивати мовлення,словник,увагу,пам'ять .Вчити будувати речення з 2-3 слів,описуючи пташку .Виховувати дбайливе ставлення до птахів . Матеріал:відео"Наші птахи",пір'їнка,дидактична гра"Опиши пташечку",дидактична гра"Птахи та їх дітки"        Хід заняття  1.До діток приходить хлопчик Дмитрик з пір'їнкою  2.Бесіда"Як нашим птахам взимку живеться?" 3.Перегляд відео"Наші птахи" 4.Дидактична гра"Птахи та їх дітки" 5.Руханка"Весела пір'їнка" 6.Дидактична гра"Опиши пташечку" 7.Підсумок заняття .

Гурток "Веселий Фантик"Тема:"Загублені Фантики"

Зображення
 

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: «Високий-низький, товстий-тонкий»

Зображення
Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: «Високий-низький, товстий-тонкий» Програмовий зміст: П родовжувати навчати простих прийомів встановлення схожості та відмінності однорідних предметів; зіставляти форми предметів зі зразком; вчити розрізняти і називати кольори (зелений, жовтий, синій, червоний); вчити порівнювати предмети (довгий - короткий, великий - маленький, високий - низький); розвивати увагу, пам'ять, дрібні м'язи пальців рук; виховувати спостережливість, бажання виконувати завдання. Обладнання та матеріал: Відео-заняття «Математичні вправи», «Чарівна торбинка»,   Д/гра «Геометричні фігури» (використання ПК). Структура заняття: I . Організаційний момент.       Психогімнастика «Я – високий, я – низький» II . Основна частина. 1. Д/гра «Будь уважним».      2. Відео-заняття «Математичні вправи»,      3. Д/гра «Порівняй»,      4. Фізкультхвилинка «Вверх, вниз»,         5. Д/гра «Чарівна торбинка»,

Дитина у соціумі"Як звірі весну зустрічають?"

Зображення
 Програмовий зміст: Дати знання дітям про те,як змінюється життя звірів з настанням весни.Уточнити назви диких тварин,їх зовнішній вигляд.Розвивати увагу,мовлення,словник,пам'ять.Виховувати дбайливе ставлення до тварин. Матеріал: відео"Хто як весну зустрічає?",загадки про диких тварин,дидактична гра"Впізнай,хто це?"            Хід заняття  1.Сюрпризний момент- поява зайчика Вуханчика,який запрошує діток у ліс,до звірів на гостину  2.Бесіда"Як звірям у лісі живеться?" 3.Відгадування загадок про диких тварин  4.Перегляд відео"Хто як весну зустрічає?" 5.Дидактична гра"Впізнай,хто це?" 6.Психогімнастика"На лісовій галявині" 7.Підсумок заняття.

КЗРВ "Зайченята"

Зображення

Художньо-продуктивне образотворення (малювання) Тема: "Ведмедик"

Зображення
Зворотній зв'язок:

Консультація для батьків: "Виховання у дітей любові до Батьківщини"

Зображення
 

Художньо-продуктивне образотворення (аплікація) Тема: «Зимові дерева»

Зображення
  Художньо-продуктивне   образотворення (аплікація) Тема: «Зимові дерева» Програмовий зміст: Продовжувати вправляти дітей в умінні передавати красу зимової природи в аплікації. Складати композицію зимового пейзажу за текстом вірша. Викликати інтерес до створення зимового пейзажу — засніжених дерев, снігового покрову на землі, снігопаду; формувати уявлення про нестандартні способи виконання аплікації — прийом обривання паперу.  Вправляти в умінні сполучати різні матеріали (серветка і вата) для передавання характерних особливостей зимових дерев. Вчити дітей  змастити гілочки дерева клеєм попередньо намальоване, та шматочки вати або шматочками паперу накладати приклеювати на гілочки. Розвивати уяву дітей, творчість, фантазію. Виховувати любов до природи, охайність в роботі, бажання творити, естетичні почуття. Попередня робота: спостереження за зимовими явищами в природі, читання художніх творів. Обладнання та матеріал: відео зимових пейзажів, вірш, картон голубо

ЦУПЖ"Як бути завжди здоровим?"

Зображення
 

Дитина у світі природи"У гості до птахів"(робота на екологічній стежині)

Зображення
 Програмовий зміст: Уточнити та розширити знання дітям про птахів,які зимують у нас,їх назви,особливості зовнішнього вигляду.Розвивати увагу,словник,пам'ять,мовлення.Виховувати дбайливе ставлення до птахів. Матеріал: відео"Зимуючі птахи",дидактична гра"Впізнай пташечку",вірші про птахів            Хід заняття  1.Сюрпризний момент- поява пір'їнки  2.Читання вихователем віршів про птахів  3.Перегляд відео"Зимуючі птахи" 4.Психогімнастика "Пташенята" 5.Дидактична гра"Впізнай пташечку" 6.Домашнє завдання: погодувати пташечок,які живуть біля дому 

СХД "Веселий Клоун"

Зображення
Зворотній зв'язок: 

Розвиток мовлення Тема: «Де ми хочемо працювати?»

Зображення
  Розвиток мовлення Тема: «Де ми хочемо працювати?» Програмовий зміст: Продовжувати ознайомлення дітей з професіями людей, що їх оточують, трудовими процесами, які виконують люди певних професій; розширити уявлення про основний зміст роботи лікаря, продавця, швачки, перукаря, кухара, будівельника та обладнання яке вони використовують для роботи; розвивати комунікативні навички; виховувати повагу до людей праці, розуміння цінності кожної з професій для інших людей; формувати уявлення дітей про світ професій (пожежника, лікаря, швачки, будівельника, вихователя, столяра, пекаря); закріпити знання про інструменти та матеріали, які необхідні людині певної професії; розвиток мовлення і мовленнєвого спілкування: продовжити збагачувати активний словниковий запас словами-назвами поширених професій та слів-дій, пов'язаних із відповідними професіями дорослих; вправляти у побудові поширених речень; вчити уважно слухати і розгадувати загадки; розвивати мовне дихання, моно

Конструктивно-будівельна діяльність (з фруктів)

Зображення
 

Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі"Цифри 1,2,3"

Зображення
 Програмовий зміст:Закріпити знання дітей про цифри 1,2,3 ,їх вигляд.Продовжувати вчити рахувати кількість предметів.Розвивати мислення,увагу,пам'ять.Виховувати кмітливість,старанність на занятті  Матеріал:відео"Родина божих корівок",зображення цифр,дидактична гра"Порахуй предмети"                Хід заняття  1.Сюрпризний момент- поява Сонечка,яке запрошує діток у гості до комашок,до родини божих корівок  2.Перегляд відео"Родина божих корівок",виконання інтерактивних завдань  3.Дидактична гра"Порахуй предмети" 4.Дидактична гра"Яка цифра на що схожа?" 5.Психогімнастика"Маленькі сонечка" 6.Підсумок заняття. 3.

Піший перехід "До берізки в гості"

Зображення
Зворотній зв'язок:

Інформаційний лист: «З якого віку можна дозволити дитині користуватися інтернетом?»

Зображення
  КЗ «ДНЗ №27 ВМР»       Інформаційний лист   «З якого віку можна дозволити дитині користуватися інтернетом?»   Підготувала: Любов БОНДАР                                                                    м. Вінниця «З якого віку можна дозволити дитині користуватися інтернетом?» Якщо ваша дитина хоче користуватися інтернетом, то можливо йому можна дозволити робити це? Насправді дитина в основному використовують інтернет не для свого розвитку, а для примітивних іграшок, але варто вам повністю відмовлятися від інтернету? Зрозуміло немає. Інтернет може бути хорошим другом для малюка, важливо лише вміти правильно лімітувати час перебування дитини перед комп'ютером. Який час вважається оптимальним? В першу чергу все залежить від віку дитини. Почнемо з того, що дитині можна дозволяти дивитися телевізор, починаючи з двох років. Саме так кажуть медики, але насправді ми дозволяємо дітям дивитися їх улюблені мультики з підлозі рочки. При цьому часто батьки викор

Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто де працює?»

Зображення
  Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто де працює?» Програмовий зміст: формувати уявлення дітей про світ професій (пожежника, лікаря, швачки, будівельника, вихователя, столяра, пекаря); закріпити знання про інструменти та матеріали, які необхідні людині певної професії; розвиток мовлення і мовленнєвого спілкування: продовжити збагачувати активний словниковий запас словами-назвами поширених професій та слів-дій, пов'язаних із відповідними професіями дорослих; вправляти у побудові поширених речень; вчити уважно слухати і розгадувати загадки; розвивати мовне дихання, монологічне і діалогічне мовлення. Виховувати шанобливе ставлення до праці людей різних професій, її результатів. Розвивати зв'язне мовлення, логічне мислення. Обладнання та матеріал: Відео-заняття із загадками; демонстраційний матеріал із зображенням людей різних професій, картинки з предметними речами, які мають відношення до певної професії; скринька-сюрприз; ляльки для