Популярні дописи з цього блогу
Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)
Програмовий зміст:Викликати бажання у дітей створити цукерочки,використовуючи фантики та горішки .Формувати навички сталого способу життя.Вправляти у загортанні горішка у фантики,утворюючи цукерочки.Розвивати комір,дрібну моторику рук,мислення,пам'ять.Виховувати бажання порадувати друзів,дружелюбність. Матеріал:фантики різні за розміром та кольором,горішки,нитки,підставки. Хід заняття Вихователь загадує діткам загадку: -"Гарненька,солоденька,у різній одежинці,подобаюсь кожній дитинці?" -Так,дітки,це цукерочка! А давайте переглянемо відео "На кондитерській фабриці"!(переглядають) Вихователь:-А які бувають цукерочки? -Хто з вас які любить?-Чи корисні цукерки до здоров'я? -Дидактична гра"Опиши ,яка цукерочка" - Пальчикові вправа"Фантик-фантик,ти мій друг" Вихователь:-А зараз запрошую вас ,дітки ,у нашу творчу майстерню! -Ось у нас на столиках є фантики та горішки!-Як ми можемо зробити цукерочки?-Так ,давайте покладемо горішок...
Пізнавальна діяльність ."Бесіда про воду.Досліди з водою".
Програмовий зміст:Уточнити та розширити знання дітей про воду,її властивості та значення у природі і житті людей.Розвивати увагу,мислення, пам'ять.Виховувати цікавість до дослідів з водою.Викликати бажання самостійно приготувати лимонад. Матеріал: 2 прозорі склянки, 1 з водою , 1 чайна ложечка, трубочка для соку, блюдце з шматочками лимону,цукор,відео про воду. Хід заняття. 1.Перегляд відео про воду у природі. 2.Бесіда "Чим корисна водичка?" 3.Розв'язання проблемних ситуацій "Якщо з водою трапилась біда...." 4.Досліди з водою. 5.Виготовлення смачного лимонаду. 6.Підсумок заняття.



Коментарі
Дописати коментар