Публікації
Показано дописи з січень, 2023
Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі"Орієнтування в часі.Частини доби"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Вчити дітей орієнтуватись у часі,знати та називати частини доби відповідно до виду діяльності.Розвивати мислення,увагу,пам'ять,мовлення.Виховувати бажання розмірковувати над запитаннями вихователя,бути активними та старанними . Матеріал:презентація"Частини доби",іграшка Нюша Хід заняття 1.Сюрпризний момент - прихід Нюші,яка не знає нічого про день,частини доби та що хто робить... 2.Перегляд презентації"Частини доби" 3.Дидактична гра"Марійчин день" 4.Інтерактивна гра"Розкажи ,що робить Совенятко..." 5.Бесіда"Я та мій день " 6.Математична руханка з Нюшею 7.Підсумок заняття.
Гурток "Веселий Фантик". Тема: "Будиночок для Фантика"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто такі художники?»
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Ознайомлення із соціумом Тема: «Хто такі художники?» Програмовий зміст: знайомити дітей з художниками, дати знання, хто такі художники , вчити дітей міркувати про картинах художника, вчити складати описову розповідь. Формувати вміння відповідати на запитання вихователя. формувати навички складання складних речень; формувати інтерес до навколишнього. Розвивати здатності емоційно-естетичного сприйняття навколишнього світу, виховання потреби дізнаватися про художників розвивати уяву, пам'ять, мову, і мовну виразність, розвивати зв'язне мовлення, логічне мислення. Обладнання та матеріал: Структура заняття І. Організаційний момент Психогімнастика «Я художник» ІІ. Основна частина 1. Загадки про художників, 2. Демонстраційний матеріал художників, 3. Презентація картин художників, 4. Д/га «Художник і його помічники», ...
Художньо- продуктивне образотворення"Соковита мандаринка"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Батькам на замітку дітям на користь
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
ЦУПЖ "Як не захворіти взимку?" Відео-заняття
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Фізкультура"Ходьба з переступанням через цеглинки Lego .Стрибки з просуванням вперед"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
«Допоможи собі сам» Тема: "Небезпечні електроприлади"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Тема: «Небезпечні електроприлади» Програмовий зміст : розширювати знання дітей про роботу електроприладів, про їхнє значення для людей, про правила безпечної поведінки у користуванні ними. Закріпити знання дітей про те, що ці прилади можуть загрожувати життю і безпеці людей. Застерігати від нещасних випадків у побуті. Розвивати увагу, пам’ять, мовлення, пізнавальну активність під час роботи з коректурними таблицями. Виховувати самостійність, відповідальність. Обладнання та матеріал: Демонстраційний матеріал «Електроприлади», відео-презентація « Електроприлади у будинку», Д/гра «Помічники». Структура заняття І. Організаційний момент Загадки про електроприлади. ІІ. Основна частина 1. Відео-презентація «Електроприлади у будинку», 2. Бесіда «Небезпека від електроприладів», 3. Дидактична гра «Лабіринт» 4. ...
Перегляд відео "Вивчаємо служби порятунку України"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Фізкультура "Стрибки на двох ногах з просуванням вперед.Ходьба з переступанням через доріжки з LEGO"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі"Величина предметів"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Вчити дітей порівнювати предмети за величиною .Закріпити вміння добирати гостинці для звірят відповідно до їхньої величини:великому зайчику- велика морквинка,а малому- маленька ...Розвивати увагу,мислення,пам'ять .Виховувати кмітливість,старанність на занятті Матеріал:дидактична гра"Нагодуємо зайченят",відео"Лісові звірята",малорухлива гра"Ось біленькі зайчики сидять ..." Хід заняття 1.В гості до діток приходить Зайчик,який пропонує пограти у гру 2.Малорухлива гра"Ось біленькі зайчики сидять..." 3.Дидактична гра"Нагодуємо зайченят " 4.Перегляд відео "Лісові звірята"та виконання математичних завдань по визначенню величини звірят . 5.Дидактична гра "Хто який?" 6.Підсумок заняття.
Гурток "Веселий Фантик" Тема"Зимова мандрівка Фантика"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Січень Заняття 4 "Зимова мандрівка Фантика" Мета: Продовжувати викликати інтерес до життя Фантика,його мандрівок та пригод.Закріпити вміння дітей вибирати улюблений фантик та прикрашати його візерунком рукавичку для друга Фантика.Розвивати уяву,увагу,окомір Виховувати естетичний смак Матеріал: заготівка - рукавичка,емґлементи візерунка з фантиків,клей,пензлик,серветки,підставка Хід заняття 1.Заняття розпочинається з сюрпризного моменту:з'являється Фантик та запрошує діток у зимову мандрівку 2.Діти зустрічають по дорозі Сніговичка,зайчика,Ведмедика,спілкуються з ними 3.Аж раптом Фантик помічає рукавичку,що лежить на доріжці! - Ти хто такий? -Які тебе звати? -Ой,яка ти гарна!І м'якенька!!! -Давай дружити!О,є отвір,зараз я залізу всередину....(намагається залізти( 4.Вихователь запитує дітей: -Кого зустрів Фантик? - Хто для нього зустрівся незнайомий? - - -Чи можна брати незнайомі речі?-Чому? 5....
Дитина у соціумі "Небезпечні іграшки"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Уточнити та поповнити знання дітей про іграшки,які вони бувають ,яке мають значення у нашому житті.Дати знання про небезпечні іграшки та поведінку з ними .Розвивати увагу,пам'ять,словник,мовлення .Виховувати обережність ,дбайливе ставлення до іграшок. Матеріал: іграшки ,відео"Які бувають іграшки ?",Нюша ,дидактична гра "Посортуй іграшки" Хід заняття 1.Сюрпризний момент- прихід Нюші у гості до малят ,якій сумно і нудно ... 2.Бесіда "Мої улюблені іграшки" 3.Перегляд відео"Які бувають іграшки?" 4.Дидактична гра"Посортуй іграшки" 5.Читання віршів А.Барто з серії "Іграшки" 6.Фотосесія "Моя улюблена іграшка"
Малювання "Моя улюблена іграшка -пірамідка"(монотипія)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Фізкультура на повітрі "Комплекс загально- розвиваючих вправ "Мандаринки"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
КЗРВ "Пташенята". Продовжувати вчити переступати через палиці.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Поради батькам"Як виховати добрі звички"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Художньо- продуктивне образотворення"Долонька,де живуть мікроби"(аплікація)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст:Продовжувати вчити дітей розміщувати на зображенні (долонька) предмети(мікроби у вигляді геометричних фігур) та приклеювати їх.Розвивати увагу,окомір,дрібну моторику пальців рук.Формувати валеологічну свідомість.Виховувати старанність у роботі Матеріал: заготівка-долонька,заготівки- мікроби(геометричні фігури),клей,пензлик,серветки,підставка,іграшковий ведмедик,лупа Хід заняття 1Сюрпризний момент - прихід ведмедика,який не знає ,що таке мікроби 2.Бесіда"Де живуть мікроби?" 3.Розгляд долоньки з мікробами за допомогою лупи 4.Показ прийомів викладання та наклеювання вихователем 5.Самостійне виконання роботи дітьми
"Еко-годівничка з апельсинки для птахів"
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Дитина у світі природи "На лісовій галявині"(робота на екологічній стежині)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки

Програмовий зміст: Поповнити знання дітей про зимівлю звірів та птахів,їх життя у зимову пору року.Вчити піклуватись про птахів та тварин,підгодовуючи іх.Розвивати увагу,словник,зв'язне мовлення,пам'ять Формувати екологічну свідомість дітей Виховувати любов до птахів та тварин,турботливість. Матеріал:презентація"Зимові турботи",іграшка Папуга ,дидактична гра"Розкажи,що їдять птахи та тварини",загадки про тварин,руханка"Веселинка" Хід заняття 1.Сюрпризний момент:поява Папуги,який сумує за своїми друзями,що живуть у лісі 2.Відгадування загадок про птахів 3.Ьесіда"Життя тварин та птахів взимку" 4.Перегляд презентації"Зимові клопоти" 5.Руханка "Веселинка" 6.Дидактична гра"Розкажи,що їдять птахи та тварини " 7.Виготовлення еко- годівничок для птахів 8.Підсумок заняття
Конструювання"Стаканчик для зубної щіточки"(з паличок для лічби або цеглинокLego)
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки