Публікації

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)

Зображення
 Програмовий зміст:Викликати бажання у дітей створити цукерочки,використовуючи фантики та горішки .Формувати навички сталого способу життя.Вправляти у загортанні горішка у фантики,утворюючи цукерочки.Розвивати комір,дрібну моторику рук,мислення,пам'ять.Виховувати бажання порадувати друзів,дружелюбність. Матеріал:фантики різні за розміром та кольором,горішки,нитки,підставки.               Хід заняття Вихователь загадує діткам загадку: -"Гарненька,солоденька,у різній одежинці,подобаюсь кожній дитинці?" -Так,дітки,це цукерочка! А давайте переглянемо відео "На  кондитерській фабриці"!(переглядають) Вихователь:-А які бувають цукерочки? -Хто з вас які любить?-Чи корисні цукерки до здоров'я? -Дидактична гра"Опиши ,яка цукерочка" - Пальчикові вправа"Фантик-фантик,ти мій друг" Вихователь:-А зараз запрошую вас ,дітки ,у нашу творчу майстерню! -Ось у нас на столиках є фантики та горішки!-Як ми можемо зробити цукерочки?-Так ,давайте покладемо горішок

Майстерка"Незвичайна парасолька"(з фантиків)

Зображення
 Програмовий зміст:Продовжувати вчити дітей використовувати фантики для створення цікавих речей та гарних речей,які можна використовувати у повсякденному житті .Викликати бажання створити власноруч парасольку.Вправляти у складанні фантика навпіл та складанні кожної половини ,утворюючи гармошку.Намагатись самостійно утворити парасольку із складеного фантика,підібрати ніжку та приклеїти її Розвивати естетичний смак,уяву,творче мислення.Виховувати акуратність,старанність у роботі. Матеріал:фантики різні за кольором  ,підставки,клей,пензлі,серветки.                Хід заняття Сюрпризний момент- поява у групі Пандочки,яка плаче,бо намокла під дощем ,коли гуляла. Вихователь запитує Пандочку: -Чому ж ти гуляла без парасольки? Пандочку відповідає: -Бо у мене її немає.....(гірко плаче) Мотивація дітей: Давайте подумаємо,як ми Пандочці допоможемо,щоб вона не плакала та була сухою,коли йде дощ? Вихователь: -Так,мої хороші,зробимо з вами парасольку ! -А які бувають парасольки?(відповіді дітей) Дид

Папка-пересувка «Безпека вдома»

Зображення
  Папка-пересувка «Безпека вдома»
 Березень  Заняття 4 Тема :Посортуй фантики" Мета:Вчити дітей сортувати фантики за кольором,за візерунком,за розміром.Розвивати логічне мислення,уяву,увагу.Виховувати любов до фантиків . Матеріал:Фантики різні за розміром,кольором ,візерунком ,коробочки для сортування                Хід заняття  1.Вихователь читає діткам повідомлення від Фантика : "Привіт ,дітки! Мої друзі ,фантики ,загубились!Допоможіть їх знайти,будь ласка!" 2.Діти підходять до столиків,розглядають фантики та виконують завдання: сортують фантики за розміром,кольором,візерунком  3.Вихователь пропонує посортовані фантики скласти у коробочки  4.Фотосесія діток з фантиками 
 Березень  Заняття 3 Тема :"Загорни цукерочку у фантик" Мета: Вчити дітей виготовляти цукерочки,використовуючи фантики та пластилін.Розвивати уяву,мислення,пам'ять,увагу.Виховувати старанність у роботі . Матеріал: фантики,пластилін різного кольору,підставки            Хід заняття  1.Слухання пісеньки"Я цукерочки люблю" 2.Бесіда "Мої улюблені цукерки" 3.Перегляд відео "На кондитерській фабриці" 4.Вихователь пропонує діткам виготовити цукерочки,використовуючи фантики та пластилін  5.Показ процесу виготовлення цукерочок 6.Самостійне виготовлення дітьми цукерочок  7.Сюжетно- рольова гра "Почастуємо ведмедика цукерками" 8.Фотосесія з цукерочками .
 Березень  Заняття 2 Тема :"Святкова листівка із фантиків" Мета: Вчити дітей  створювати вітальні листівки,використовуючи фантики.Розвивати уяву,мислення,пам'ять,увагу.Виховувати старанність у роботі ,бажання порадувати інших.               Хід заняття  1.Сюрпризний момент у куточку СХД -поява  різноманітних  листівок! 2.Розгляд листівок. 3.Бесіда "Навіщо нам потрібні листівки? 4.Вихователь пропонує діткам створити власну листівку із фантиків та  порадувати рідних чи друзів  5.Показ прийомів виконання листівки 6.Пальчикова гімнастика"Фантик,Фантик,ти мій друг.." 7.Самостійне виконання дітьми роботи. 8.Фотовиставка"Наші листівки".
 Березень  Заняття 1 Тема :"Як Фантик матусю вітав" Мета:Викликати у дітей цікавість до життя Фантика.Вчити уявляти ,яке життя Фантика,яка у нього матуся,як він її вітає зі святом.Розвивати уяву,мислення,словник,пам'ять.Виховувати дружелюбність,турботливе ставлення до матусі . Матеріал:Фантик,його матуся,дидактична гра"Як порадувати матусю?",заготівки для листівки(фантики,пензлі,клей,підставки)            Хід заняття  1.До діток приходить Фантик та розповідає ,що у його матусі - день народження! 2. Гра за уявою "Яка вона ,матуся Фантика...? 3.Дидактична гра"Як порадувати матусю?" 4.Фантик просить діток допомогти йому виготовити листівку для матусі на день народження  5.Діти розглядають різні види листівок разом із Фантиком  6.Вихователь пропонує  виготовити  листівку,використовуючи фантики  7.Виконання листівки для матусі Фантика 8.Фотосесія"Листівка для матусі Фантика" 9.Підсумок заняття.