Майстерка"Незвичайна парасолька"(з фантиків)







 Програмовий зміст:Продовжувати вчити дітей використовувати фантики для створення цікавих речей та гарних речей,які можна використовувати у повсякденному житті .Викликати бажання створити власноруч парасольку.Вправляти у складанні фантика навпіл та складанні кожної половини ,утворюючи гармошку.Намагатись самостійно утворити парасольку із складеного фантика,підібрати ніжку та приклеїти її Розвивати естетичний смак,уяву,творче мислення.Виховувати акуратність,старанність у роботі.

Матеріал:фантики різні за кольором  ,підставки,клей,пензлі,серветки.

               Хід заняття

Сюрпризний момент- поява у групі Пандочки,яка плаче,бо намокла під дощем ,коли гуляла.

Вихователь запитує Пандочку:

-Чому ж ти гуляла без парасольки?

Пандочку відповідає:

-Бо у мене її немає.....(гірко плаче)

Мотивація дітей: Давайте подумаємо,як ми Пандочці допоможемо,щоб вона не плакала та була сухою,коли йде дощ?

Вихователь:

-Так,мої хороші,зробимо з вами парасольку !

-А які бувають парасольки?(відповіді дітей)

Дидактична гра"Опиши парасольку"

Бесіда "Прогулянка у дощову погоду"

Вихователь пропонує діткам виготовити парасольку для Пандочки з фантиків.

Діти займають місця за столиками 

Вихователь :

-Дітки ,давайте виберемо фантики,які  вам до вподоби та створимо парасольки.

-Подивіться уважно,як треба складати фантики,щоб парасолька вийшла гарна!

(Показує складання фантика навпіл)

-А тепер розгортаємо фантики та складаємо кожну половинку ще навпіл,слідкуємо,щоб було рівненько!

А тепер ще раз!

-Ось і вийшла основа парасольки !

Тепер пальчиками її розгорнемо та закріпимо вгорі,міцно склеємо!

-Молодці ,малята!

-А зараз підберіть до парасольки ніжку та міцно її приклейте!

-Ваші парасольки вийшли чудові!Давайте їх подаруємо Пандочці!

Пандочка:

- Дякую вам  дітки!Я  тепер не змокну  під дощем!Ура! Я буду сухеньким!

До побачення,малята!



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)