Дитина в світі природи


Розвивальне заняття дитина в світі природи

 

Тема: «Весна настала»
Програмовий зміст
: формувати елементарні уявлення дітей про найхарактерніші ознаки весни в неживій і живій природі, що можна виявити в процесі щоденних спостережень; закріплювати уявлення про зміни в природі, що настають навесні; навчати добирати дієслова, що характеризують предмети живої та неживої природи навесні; закріплювати знання про весняні квіти; вправляти у відгадуванні загадок; розвивати слухову увагу, логічне мислення, дрібну моторику рук, пам’ять; виховувати пізнавальний інтерес до явищ природи, дбайливе ставлення до природи.

Попередня робота: спостереження за весняними ознаками в природі; розглядання ілюстративних матеріалів; читання художніх творів.

 Матеріал: конверт з листом від Весни; два майже однакових малюнки із зображенням ознак ранньої весни; набір фломастерів; для кожної дитини — аркуш паперу формату А4, жовтий кружечок, 8 паличок для лічби жовтого кольору, нитки білого та блакитного кольору; аудіозапис музики для фізкультхвилинки; паперові зображення весняних та літніх квітів.

Структура заняття

1.     Організаційний момент

Вихователь загадує дітям загадку.

Тане сніжок, сяє лужок,

День прибуває,

Коли це буває? (Навесні)

2.  Дидактична гра «Долоньки» (ознаки весни)

Інтернет ресурс: https://www.youtube.com/watch?v=UjPk61HNtZg

3.   Мовленнєва вправа «Закличка дощу»

4.   Вправа «Весняне небо»

5.  Дидактична гра «Весняні квіти»

6. Підсумок







5.     Дидактична гра «Весняні квіти»

Підсумок

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)

Нетрадиційне малювання"Весняна квіточка"(солоне малювання)