Розвивальне заняття дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
Розвивальне заняття
. Тема: Числа
один — десять. Розв’язування задач. Орієнтування у часі
Мета: продовжувати вчити дітей лічити в межах 10; учити прямої та оберненої лічби; закріплювати вміння співвідносити кількість предметів із цифрою, знання про склад чисел у межах 10; вправляти в умінні орієнтуватися у просторі, у серіації предметів за розміром в умінні складати задачі; навчати орієнтуватися у часі; дати уявлення про задачу; виховувати прагнення допомагати одне одному.
Попередня робота: бесіди про космос, дидактичні ігри («Склади предмет з
геометричних фігур», «Від найменшого до найбільшого», «Котра година», «Збудуй
ракету»).
Матеріал: малюнки інопланетянина та літаючої тарілки; годинники
(пісковий, механічний, електронний); навчальний годинник з великими стрілками;
площинні геометричні фігури; картки з квітками (для вивчення складу числа);
пелюстки з картону; цукерки; цифри 1—10; набір геометричних фігур (кожної по
10), картки зі знаками «>», «<», «=» (для кожної дитини); пласкі зображення
планет з цифрами від 1 до 10.
Структура заняття
1.
Організаційний момент Загадка про цифри
2.
Дидактична гра «Збудуй ракету»
3.
Гро «Не помились!»
4.
Дидактична гра «Порівняй!»
5.
Математичні завдання у програмі Microsoft Pover Point
6.
Фізкультхвилинка для очей
Інтернет ресурс: https://www.youtube.com/watch?v=u_fLRqqJ59E
7.
Ознайомлення з часом
8.
Підсумок заняття
7.
Ознайомлення з часом
8.
Підсумок заняття
Коментарі
Дописати коментар