Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: «Геометричні фігури»


Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

Тема: «Геометричні фігури»



Програмовий зміст: закріпити знання дітей про геометричні фігури   коло, квадрат, трикутник; продовжувати вчити дітей використовувати знання про властивості предметів (форма, колір, розмір); формувати уміння обстежувати фігуру тактильно-руховим і зоровим способом; закріпити знання основних кольорів: червоний, синій, зелений, жовтий; продовжувати розвивати зорову пам'ять, асоціативне мислення у дітей, розвивати мову, довільну увагу, пам'ять, дрібну моторику рук; закладати базу для формування навичок позитивної комунікації; розвитку творчих здібностей. Розвивати пам'ять, увагу, уяву, логічне мислення. Продовжувати розвивати у дітей конструктивне мислення, вміння мислити, міркувати, висловлювати свою думку. Виховувати самостійність бажання прийти на допомогу.

Обладнання та матеріал: предмети геометричної форми, відео-презентація «Геометричні фігури», лист, фотографії тварин з геометричних фігур, геометричні фігури, дидактичні ігри  з завданням.

Структура заняття:

1.     Організаційний момент. (Лист)

2.     Запис зі звуко носія

Доброго дня малята!

Моє  ім’я, круг

Я не маю кутів

Як мене звати?

3.     Відео-презентація «Геометричні фігури»

4.     Д/гра «Чарівна торбинка»

5.     Д/гра «На яку фігуру схожий предмет?»

6.     Фізкультхвилинка «Я люблю»

7.     Д/гра «Склади геометричну фігуру»

8.     Підсумок заняття (Фото дітей з геометричними фігурами)






Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)

Пізнавальна діяльність ."Бесіда про воду.Досліди з водою".