День здоров’я Тема: «Хочу бути здоровим»
|
День здоров’я Тема: «Хочу бути здоровим» |
Програмовий зміст: спонукати дошкільників до розуміння, що здоров’я — це
головна цінність життя, вчити дбати про своє здоров’я; закріпити знання дітей
про корисну та шкідливу їжу, про основні правила гігієни та їх важливість для
життя; закріпити знання : щоб тіло було міцним, необхідно рухатися, правильно
харчуватися; формувати уявлення про необхідні для організму речовини та
вітаміни; розширити уявлення про складові здорового способу життя; збагачувати
словниковий запас дітей, ввести в словник нові слова: аптека, мікроби, вживати
узагальнююче слово — предмети гігієни; залучати дітей до діалогу, розвивати
комунікативне мовлення; вчити відгадувати загадки; спонукати дітей робити
самостійні припущення і висновки за результатами дослідницької діяльності;
формувати уміння висловлювати власну думку та аргументувати її; розвивати
пам’ять, увагу, нестандартне мислення, фантазію, допитливість; виховувати
бажання бути здоровими, застосовувати в повсякденному житті отримані знання.
|
|
Обладнання та матеріал: Відео «Здоровим
бути здорово», матеріал до д/ігор «Обери корисну їжу», «Назви овочі-фрукти»,
«Щоб бути здоровим», загадки, посібника-наочності «Як змити мікроби», «Чарівна
торбинка» (з гігієнічними засобами).
|
Хід заняття.
|
1. Психогімнастика
Вих.: Ви
сьогодні вже проснулись? (Так)
Мамі зранку посміхнулись? (Так)
Дитсадочок вас вітає!
Настрій кожен
гарний має ? ( Так)
Посміхніться всі
до мене, посміхніться і до себе (Посміхаються)
Всі разом:
Посмішку усім пошлемо.
Добрий ранок! Добрий день!
Нашу зустріч розпочнем!
2.
Відео
«Здоровим бути здорово»,
3.
Д/гра «Обери корисну їжу»
4.
Д/гра
«Назви овочі-фрукти»
5.
Руханка
«Будь Здоровий»
6.
«Щоб
бути здоровим»,
7.
Загадки, посібника-наочності «Як змити мікроби»,
8.
Д/гра «Чарівна торбинка»
(з гігієнічними засобами).


Коментарі
Дописати коментар