Розвиток мовлення Тема: «Хто, що їсть та як розмовляє?»
|
|
Тема: «Хто,
що їсть та як розмовляє?»
Програмовий зміст: Поглиблювати
та закріплювати знання дітей про свійських та диких тварин і птахів, їх
характерні ознаки, харчування; вправляти у звуконаслідуванні голосів свійських та
диких тварин і птахів; закріпити кольори: жовтий, коричневий; поняття:
«великий», «маленький». збагачувати
та уточнювати словник дітей відповідно іменниками: тварини, звірі, нора, ведмідь, лисиця, їжак, вовк;
дієсловами: стрибати, засинати, рикати, бігати, ховатися; прикметниками: дикий,
сумний, рудий; прислівниками: голодно, холодно, морозно, погано. Продовжувати
складати описову розповідь за допомогою мнемо таблиці «Дикі тварини». Розвивати мовлення, увагу,
мислення, дрібну моторику рук. Виховувати любов і турботливе ставлення до свійських та диких тварин та
закріпити правила безпечної поведінки з ними. Виховувати посидючість, уміння
слухати.
Обладнання
та матеріал: Лист від звірів, ілюстрація
«Осінній ліс», ілюстрація до м/в « Мама –
дитинчатко», Д/гра «Хто, що їсть?»
мнемотаблиця «Дикі тварини», ілюстрація диких тварин в лісі.
Структура заняття
1.Організаційний момент.
Лист від лісових звірів
Терміново
приходьте, терміново допоможіть!
Нас
чаклун налякав, нас він усіх зачарував.
Ми
забули, хто ми є, що нам пити і що нам їсти.
Виручайте,
приходьте і нас терміново розчаклуйте.
2. Д/гра
«Хто, що їсть?»
3. «Хто, як говорить?»
4.
Фізкультхвилинка «Весела Ферма»
5. Перегляд ілюстрації до м/в « Мама –
дитинчатко»
6. Мнемотаблиця «Дикі
тварини»
7. Підсумок заняття.


Коментарі
Дописати коментар