Інтегроване заняття "Зима- чарівниця"(розвиток мовлення ,літературне образотворення)


 Програмовий зміст: Закріпити знання дітей про зимову пору року,зимові розваги,особливості зими.Вчити описувати,що зображено на  картинці,будуючи просте речення (з 2-3 слів)Викликати у дітей бажання виконувати завдання від тітоньки Зими:відгадувати загадки,вивчати вірш( за мнемотаблицею)Розвивати зв'язне мовлення,увагу,словник,пам'ять.Виховувати дружелюбність,старанність ,активність на занятті 

Матеріал:іграшка Нюша,презентація"Лист від тітоньки Зими",загадки на зимову тематику,вірш Г.Бойка "Морозець-морозець..."

       Хід заняття 

До діток на заняття завітала Нюша,яка принесла лист від тітоньки Зими з цікавими завданнями 

Вихователь читає діткам лист від тітоньки Зими та пропонує виконати цікаві завдання 

Діти разом з Нюшею відгадують загадки про зимові розваги 

Нюша пропонує діткам вивчити зимовий вірш .

Вихователь читає вірш Г.Бойка"Морозець-морозець...",діти розглядають мнемотаблицею до вірша та повторюють вірш 


Бесіда "Улюблені зимові розваги"

Вихователь запитує дітей: 

-Чи любите ви Зимоньку?

- Яка вона,красуня Зима?

-Які  є зимові розваги ?

- Що найбільше подобається?Чому?

Нюша пропонує виконати наступне завдання від тітоньки Зими 

Діти розглядають картинки на зимову тематику та описують зображене,будуючи просте речення з 2-3 слів ,за зразком вихователя:"Діти лірґплять сніговика","Дівчатка грають у сніжки"...

За гарно виконане завдання тітонька Зима дарує діткам веселу руханку- танок"Морозець- морозець..."(діти виконують)

Вихователь пропонує пограти у гру" Подаруємо комплімент для тітоньки Зими"

Нюша запрошує діток на Психогімнастика" Сніжинка- веселинка"

Підсумок заняття.Нюша йде додому та прощається з дітками.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)

Майстерка"Незвичайна парасолька"(з фантиків)