Розвиток мовлення Тема: «У майстерні художника»

 

Розвиток мовлення

Тема: «У майстерні художника»

Програмовий зміст: продовжувати знайомити дітей з художниками, та майстернею, вчити дітей міркувати про картинах художника, вчити складати описову розповідь. Формувати вміння відповідати на запитання вихователя,  формувати інтерес до навколишнього, забезпечувати пізнавальний та мовленнєвий розвиток дитини. Розширювати уявлення дітей про зимові явища в природі. Розвивати зв’язне, монологічне, активне мовлення. Уявно входити в картину, розрізняти кольори, відтінки, співвідносити їх з певним настроєм. Збагачувати словник дітей словами пов’язаними з зимовими явищами. Слухаючи музичні твори уявляти і розповідати про що твір, який настрій він викликає. Вчити дітей запам’ятовувати вірші за допомогою прийомів ейдетики. Розвивати в дітей творчу уяву, фантазію, креативне і асоціативне мислення, образну пам'ять. Виховувати любов до природи, інтерес до мистецтва і бажання щось створювати своє, неповторне.

Обладнання та матеріал: картини «Зима»,  Презентація «Майстерні художників у Вінниці»,  Д/гра «Знайти помилку художника».

Структура заняття:

I. Організаційний момент. 

Психогімнастика «Я - художник»,

II. Основна частина.

1.     Лист-запрошення в «Творчу майстерню»,

2.     Фізкультхвилинка «Вирушаємо..»,

3.     Бесіда «Що таке Творча Майстерня»,

4.     Д/гра «Кого я зустрів?»,

5.     Розгляд та спостереження за картинами художників «Зима»,

6.     Вірш «Зима» (за допомогою прийомів ейдетики),

7.     Д/гра «Знайти помилку художника».

III. Підсумок заняття.





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстерка"Цукерочки для друзів"(з фантиків та горішків)

Нетрадиційне малювання"Весняна квіточка"(солоне малювання)